reklamı kapat

POPÜLER

TP LINK
TP-LINK
TP LINK
TP LINK

TP-LINK’in yeni powerbank’i çok yakında Türkiye’de

TP-LINK, Vivid serisi yeni taşınabilir şarj cihazını yakında Türkiye’de satışa sunuyor. Vivid serisinin ilk modeli olan TL-PBG6700, siyah renkli bir gövdeye ve 6.700 mAh kapasiteye sahip. LG premium pil hücresi kullanan cihaz, her yere taşınabilecek boyutu ile günlük şarj ihtiyacını rahatlıkla karşılayabiliyor.

Akıllı telefon ve tabletler haricinde iOS, Android ve Windows destekli, USB bağlantısı olan giyilebilir cihazları ve küçük pil ile çalışan cihazları da şarj edebilen powerbank, şarj sırasında enerji kaybını en aza indiren teknolojileri de bünyesinde barındırıyor. Akıllı şarj teknolojisi sayesinde cihazları yüzde 65 daha hızlı şarj edebilen powerbank şarj süresinden yüzde 40 tasarruf sağlıyor. Örneğin bir iPhone 6S’i orijinal bir Apple şarjı ile 250 dakikada tam şarj ederken, TL-PBG6700 ile bu süre 150 dakikaya iniyor.

5V / 2.4A girişi sayesinde son derece hızlı şarj olabilen ürün 5V / 1A destekli diğer 6700mAh kapasiteli powerbank’lere göre iki katına yakın şarj olma süresine sahip. Diğer powerbank’ler sıfırdan tam dolu haline 4,5 saatte gelebilirken, TP-LINK’in yeni power bank’ı 2,4 saatte tam dolu hale gelebiliyor. Siyah ve altın renkli yumuşak dokulu polimer kaplamaya sahip olan TL-PBG6700, yaz aylarında 24 dolardan Türkiye’de satışa sunulacak.