reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

TP-Link RE550

Mesh destekli menzil genişletici: TP-Link RE550

TP-Link, Wi-Fi sorunu yaşayan kullanıcılar için menzil genişleticilerine bir yenisini daha ekledi. TP-Link RE550 isimli cihaz,  geniş bir kapsama alanı ve yüksek bağlantı hızı sunuyor ve mesh desteğine sahip.

RE550 model yeni menzil genişletici, güçlü antenleri ve OneMesh desteği ile Wi-Fi sinyallerini daha geniş bir alana iletebiliyor. AC ve çift bant desteği sayesinde yüksek kablosuz bağlantı hızları da sunuyor. Cihaz ayrıca erişim noktası moduna da sahip ve yüksek hızda kablolu bağlantı desteği ile kullanıcıların çoğu ihtiyacını karşılıyor. RE550 üzerinde yer alan akıllı sinyal göstergesi, cihazın doğru noktaya konumlandırılması konusunda kullanıcılara yol gösteriyor. Ayrıca TP-Link’in iOS ve Android destekli Tether uygulaması sayesinde hem ürünün kurulumu, hem de sonrasında yönetimi son derece kolay ve rahat bir şekilde yapılabiliyor. Çift bant desteği olan cihaz, 5 GHz bandında 1.300Mbps, 2.4 GHz bandında ise 600Mbps kablosuz hızlara ulaşabiliyor. RE550 üzerinde üç adet ayarlanabilen, güçlü anten yer alıyor. Bu antenler Wi-Fi sinyallerinin daha geniş bir alana iletilmesini sağlıyor. Ayrıca TPLink’in OneMesh desteğine sahip olan cihaz, bir OneMesh destekli modem ya da yönlendirici ile kullanıldığında otomatik olarak bir mesh ağı oluşturuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TP-Link RE550  satış fiyatı ne kadar?

Cihaz bununla birlikte 3 x 3 MIMO destekli bir kablosuz ağ oluşturulabiliyor. Bunun için de sadece Ethernet kablosuzu RE550’ye takmak yeterli oluyor. Cihazın Türkiye’deki fiyatı ise 85 dolar.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içine yakında bakın