reklamı kapat

POPÜLER

TP-Link Deco M3

Türkiye fiyatı açıklanan TP-Link Deco M3 Mesh ve öne çıkan özellikleri

TP-Link, bir yönlendirici ve bir genişleticiden oluşan iki birimli yeni Mesh Wi-Fi sistemini satışa sundu. TP-Link Deco M3 isimli cihaz, uygun fiyatıyla dikkat çekiyor.

Cihaz bir yönlendirici (router) ve bir menzil genişleticiden oluşuyor. Genellikle Mesh sistemleri iki ya da üç yönlendiriciden oluşurken Deco M3’de farklı olarak menzil genişletici bulunuyor. Wi-Fi sorunu yaşayan kullanıcılara hitap eden cihazın paketinde yer alan yönlendirici modeme bağlanarak kullanılıyor. Genişletici ise herhangi bir prize takılarak çalışıyor. Bu iki ürün ile birlikte yaklaşık 280 metrekarelik bir Wi-Fi kapsama alanı oluşturuluyor.  Gelişmiş Deco Mesh teknolojisi sayesinde tek bir ağ adı altında birleşik bir ağ kuruluyor. Deco M3 bununla birlikte yüksek Wi-Fi hızı da sunuyor. 802.11AC destekli ve çift bantlı olan ürünler, 1.167 Mbps’ye kadar kablosuz hızlara ulaşabiliyor. En yoğun ağlarda bile trafiği kolaylıkla yöneten Deco M3, 100 cihaza kadar bağlantı desteği sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TP-Link Deco M3 Türkiye fiyatı ne kadar?

Filtreleme,zaman limiti belirleme, çocukların ziyaret ettikleri web sitelerini ve internette geçirdikleri zamanı denetleme gibi gelişmiş ayarlar yapılabiliyor. Bu işlemler Deco uygulamasıyla gerçekleşebiliyor. Uygulamanın iOS ve Android desteğine de sahip olduğunu söyleyelim. Deco M3 ikili paketin Türkiye’deki fiyatı ise 105 dolar.

İlginizi Çekebilir

Android dünyasına Xbox oyunlarını getiren servis