reklamı kapat

POPÜLER

TP-Link-Deco-M4

Uygun fiyata Mesh teknolojisi arayanlara: TP-Link Deco M4

TP-Link, Mesh teknolojili Ev Wi-Fi sistemi olan Deco ailesinin uygun fiyatıyla dikkati çeken yeni modelini duyurdu. TP-Link Deco M4, tek Wi-Fi adı ile evin her noktasında kesintisiz iletişim sunuyor.

TP-Link Deco M4, ikili ve üçlü paketler halinde satışa sunuluyor. İstendiğinde ve gerek olduğunda yeni birimler sisteme eklenebiliyor. Gelişmiş Deco Mesh teknolojisi ile bu farklı Deco birimleri birlikte çalışarak tek bir ağ adı olan ‘birleştirilmiş’ bir ağ oluşturuyor. Evin içinde mobil cihazlar ile dolaşırken olabilecek en yüksek hız için Deco’lar arasında otomatik olarak geçiş yapılıyor. Bu da kesintisiz bir Wi-Fi sunuyor.

Silindirik bir tasarıma sahip olan TP-Link Deco M4, her evin dekorasyonuna uygun bir görünümde. ‘WiFi Ölü Nokta’ sorununa kesin çözüm sunan Mesh teknolojili TP-Link Deco M4, iki birimli bir kullanımda 260 metrekareye kadar Wi-Fi kapsama alanı sunuyor. Daha fazla Deco birimi eklenerek bu kapsama alanı daha da genişletilebiliyor. Marka bağımsız olarak farklı ağ ürünleriyle birlikte çalışabilen Deco çözümleri Ethernet üzerinden bir modem ya da router’a (yönlendirici) bağlanarak çalışır hale getiriliyor.

Bundan sonra Deco birimlerini birbiriyle eşleştirmek yeterli oluyor. Sorunsuz ve kesintisiz bir WiFi ağı bu şekilde oluşturuluyor. Zaman içinde gereksinim oluştuğunda mevcut ağa yeni bir Deco birimi ekleyerek ağı daha da genişletmek mümkün. Çiftlik tarzı yatayda geniş alana sahip ya da L biçiminde geniş evler ile katlı evler için en ideal Wi-Fi çözümü bu şekilde sağlanmış oluyor. Diğer Deco modelleriyle uyumlu olan TP-Link Deco M4, ister ana yönlendirici olarak istenirse de diğer Deco modelleriyle oluşturulmuş mevcut bir Mesh WiFi sisteminde uydu birim olarak kullanılabiliyor.

TP-Link Deco M4, 802.11ac teknolojisine sahip ve çift bant destekli bir ürün. Tam 100 adet cihaza Wi-Fi desteği sunan TP-Link Deco M4, 5 GHz bandında 867 Mbps, 2.4GHz bandında ise 300 Mbps kablosuz hızlara sahip. Bu sayede çok sayıda cihaz WiFi’a bağlandığında dahi yüksek hızlara ulaşılabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TP-Link Deco M4’ün kurulumu oldukça kolay

Deco ürünlerinin kurulumu ve kullanımı da son derece rahat. TP-Link’in bu ürünler için geliştirdiği ve Android ve iOS destekli Deco uygulaması sayesinde cihazların kurulumu kolayca yapılabiliyor. Ayrıca ebeveyn kontrolü, misafir ağı gibi uygulamalar ve uzaktayken de cihazların denetimi ve ayarları Deco uygulaması sayesinde son derece kolaylaşmış durumda. Ayrıca TP-Link Deco M4, Amazon Alexa desteğine de sahip. Bu sayede cihazlar ses ile de yönetilebiliyor.

İlginizi çekebilir

Elektrik priziyle Wi-Fi sorununa çözüm