reklamı kapat

POPÜLER

wonder woman captain marvel

Wonder Woman’ın yönetmeninden Captain Marvel mesajı

Marvel’ın ilk kadın kahraman filmi olan Captain Marvel sonunda izleyici karşısına çıktı. Bu gelişme Wonder Woman filminin yönetmeni tarafından Twitter üzerinden kutlandı.

Bildiğiniz gibi beyaz perdede büyük başarı elde etmeyi başaran ilk kadın süper kahraman filmi Wonder Woman olmuştu. DC sinematik evrenindeki olumsuz gidişat devam ederken vizyona girmiş ve DC hayranları için bir umut ışığı olmuştu. Wonder Woman’ın gişe başarısının ardından Captain Marvel filmi için çalışmalar hız kazandı. Hatta ardından solo Black Widow filmi duyuruldu. Kısacası Wonder Woman yeni kadın kahramanların beyaz perdeye taşınmasına vesile oldu diyebiliriz. Filmin yönetmenliğini üstlenen Patty Jenkins ise rekabeti bir kenara bıraktı ve Captain Marvel’a kendi Twitter hesabı üzerinden başarılar diledi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hayranlar tarafından hazırlanan, Wonder Woman ve Captain Marvel’ı bir araya getiren bir çalışmayı paylaştı. Altında da şu mesaja yer verdi: “Captain Marvel filminin ekibi, tebrikler! Filmi izlemek için sabırsızlanıyorum. Tüm Wonder Woman ekibi olarak hafta sonu başarılar diliyoruz. SamoanJYandall’ın hazırladığı bu şahane çalışmaya da bayıldım!”  Onun bu güzel mesajına Carol Danvers’ı canlandıran Brie Larson’dan yanıt gecikmedi. Başarılı oyuncu bu mesaja teşekkür ederek karşılık verdi. Her ikisinin tweetleri de hayranlar tarafından büyük ilgi gördü.

İlginizi çekebilir

Filmin fragmanı