reklamı kapat

POPÜLER

iron man

Agents of SHIELD yıldızının şaşırtıcı Iron Man 2 anısı

Iron Man sayesinde tanıştığımız, sonradan Marvel Sinematik Evreni’nin önemli karakterlerinden birine dönüşen Clark Gregg‘in enteresan bir anısı ortaya çıktı.

Bildiğiniz gibi Clark Gregg’in hayat verdiği Phil Coulson ilk önce Iron Man filminde izleyici karşısına çıktı. Ardından onu Iron Man 2, ilk Thor filmi ve The Avengers’ta gördük. Hatta onun ölümü kahramanlarımızı bir araya getiren olay olmuştu. Başta öldüğünü zannetsek de Phil Coulson’un hikayesi Agents of SHIELD‘da devam etti. Şimdi onun gençliğini Captain Marvel sayesinde göreceğiz. Fakat Clark Gregg, MCU macerasının bu kadar uzun olacağını tahmin etmediğini açıkladı. Bunu Iron Man 2 sırasında yaşadığı bir olayı anlatarak ifade etti.

“Iron Man 2’nin çekimleri sırasında replikleri değiştirdiler ve bana New Mexico’ya gideceğimi söylememi istediler. Biz de sahneyi bu şekilde birkaç defa çektik. Benim o sırada hiçbir şeyden haberim yoktu fakat orada olmaktan memnundum. En sonunda ‘Bir sorum var, New Mexico’da ne olacak?’ diye sordum. Onlar da ‘Thor’u çekeceğiz. Sen onun çekicini bulan kişi olacaksın. Müsaitsin değil mi?’ diye sordu. Ben de bir an önce programımı ayarlayıp uygun hale gelmem gerektiğini düşündüm.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Clark Gregg, Phil Coulson rolünün bir, iki seferlik bir macera olmasını beklerken işler bir anda değişmiş gibi görünüyor. İşin enteresan yanı Marvel stüdyolarının bu durumu son dakikada haber vermesi. Hatta haber verme işini değişen repliklere bırakmış olması. Allahtan Clark Gregg’ın programı uygunmuş da, Phil Coulson’u canlandırmaya devam edebildi.

İlginizi çekebilir

Yeni Avengers Endgame tanıtımı