reklamı kapat

POPÜLER

Agents of SHIELD

Marvel yıldızlarının Agents of SHIELD 7. sezon vedası

Marvel Sinematik Evreni’nde geçen Agents of SHIELD 7. sezon bölümleriyle ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. Dizinin yıldızlarının paylaşımlarına bakılırsa son sezonun çekimleri tamamlandı.

Yayın hayatına 2013’te başlayan Agents of SHIELD’un veda vakti geldi. Dizi aradan geçen zaman içinde Marvel hayranlarının en sevdiği işlerden biri oldu. Dizi başlangıçta The Avengers’ta önemli bir etkisi olan Phil Coulson‘ın SHIELD ekibi etrafında şekilleniyordu. Zamanla kahramanlarımızın hikayesi derinleşti, daha güzel bir hal aldı. Başta Marvel göndermeleri duymak için takip ettiğimiz dizi kendi hikayesiyle de ilgi uyandırmaya başladı. Son birkaç senedir Agents of SHIELD’ın bitebileceği gündeme geliyordu. Hatta son iki yıldır yeni sezon onayları son dakikada veriliyordu. Beklenen sonun yedinci sezonda yaşanacağı geçtiğimiz haftalarda ortaya çıkmıştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Agents of SHIELD yıldızlarının veda paylaşımları

Şimdi hem merak hem de hüzünle beklenen yedinci sezon çekimlerinin tamamlandığı dizinin yıldızları tarafından yapılan paylaşımlarla ortaya çıktı. Clark Gregg Instagram hesabı üzerinden “Agents of SHIELD’ın son günü. Bu insanları seviyorum.” sözlerine yer verdi. Ming-Na Wen kendi Twitter hesabında “30 Temmuz 2019, Salı. Agents of SHIELD’ın son günü. Elveda.” sözlerini paylaştı. Chloe Bennet ise birkaç gün öncesinde “İki gün de Agents of SHIELD ‘ı iki gün daha çekeceğiz, ardından diziye sonsuza kadar elveda diyeceğiz. Yedi senenin ardından kalbimde her türlü duyguyu hissediyorum” demişti. Bakalım dizinin son sezonu ne zaman ekrana gelecek.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı