reklamı kapat

POPÜLER

Agents of SHIELD 6. sezon

Agents of SHIELD 6. sezon ne zaman geliyor?

Marvel’ın en sevilen dizileri arasında yer alan Agents of SHIELD 6. sezon bölümleriyle yakında karşımıza çıkacak. Sonunda yeni bölümlerin ne zaman ekrana geleceği netlik kazandı.

Bildiğiniz gibi tüm Marvel stüdyoları tarafından çekilen tüm yapımlar aynı dünyada geçiyor. Buna televizyonda yayınlanan Agents of SHIELD da dahil. Şimdiye kadar kendine has bir izleyici kitlesi elde etmeyi başaran dizi mecburi bir uzun ara vermek durumunda kalmıştı. Bunun nedeni geçtiğimiz sene vizyona giren Avengers Infinity War olmuştu. Filmin final sahnesinde Thanos’un tüm sonsuzluk taşlarını toplaması ve parmağını şıklatmasıyla evrenin yarısı yok oldu. Agents of SHIELD da devamlılık sorunu yaşamamak adına hikayesine ara vermek zorunda kaldı. Avengers Endgame filminin 26 Nisan’da gösterime başlamasıyla birlikte bu ara son bulacak. Altıncı sezonda Phil Coulson son günlerini Melinda May ile birlikte geçiriyor. SHIELD’ın yeni liderliğini ise Mac üstleniyor fakat bu önemli görevin hakkını vermekte zorlanyor. Fitz’in durumundaki belirsizlik hala devam ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Agents of SHIELD’ın uzun zamandır beklenen altıncı sezon bölümleri Amerika’da 10 Mayıs’tan itibaren ekrana gelmeye başlayacak. Dizinin daha önce paylaşılan altıncı sezon tanıtımını hemen aşağıda bulup seyredebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Agents of SHIELD 6. sezon fragmanı