reklamı kapat

POPÜLER

Fear The Walking Dead 5. sezon

Fear The Walking Dead 5. sezon fragmanındaki sürpriz [Video]

The Walking Dead ile aynı dünyada geçen Fear The Walking Dead 5. sezon bölümleriyle ekrana dönmeye hazırlanıyor. Paylaşılan fragman ise bizleri bekleyen ufak sürprizi gözler önüne seriyor.

The Walking Dead dokuzuncu sezon finalinin yayınlanmasının ardından beklenen gelişme yaşandı. Fear The Walking Dead’in yeni sezonu için uzun bir tanıtım izleyicilerin beğenisine sunuldu. Robert Kirkman tarafından yaratılan dizide zombi kıyameti iyice çığrından çıkıyor. Yeni sezonun baş yazarlığını Ian Goldberg ve Andrew Chambliss ikilisi birlikte üstleniyor. Dizinin beşinci sezon bölümlerinde bizleri iki büyük sürpriz bekliyor desek abartmış olmayız. Bunlardan biri Rubén Blades’in hayat verdiği Daniel Salazar karakterinin geri dönüşü oluyor. Diğeri ise aslında daha önce açıklanan bir gelişme. Asıl seride tanıştığımız Dwight karakteri artık Fear The Walking Dead dünyasına dahil oluyor. Austin Amelio tarafından canlandırılan karakteri beşinci sezon fragmanının sonunda görüyoruz. Morgan da onunla karşılaştığına en az bizim kadar şaşkın gibi görünüyor. Dwight karakterinin hikayeye ne gibi değişiklikler katacağı ise şimdiden büyük merak konusu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fear The Walking Dead 5. sezon bölümleriyle 2 Haziran tarihinden itibaren izleyici karşısına çıkacak. Heyecan dolu yeni sezon için paylaşılan uzun tanıtımı haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.