reklamı kapat

POPÜLER

Fear The Walking Dead 4. sezon

Fear The Walking Dead’den Morgan Jones’lu 4. sezon tanıtımı [Video]

The Walking Dead’in sevilen karakterlerinden Morgan Jones‘un Fear The Walking Dead’e transfer olacağını bir süredir biliyorduk. Sonunda dördüncü sezondan paylaşılan tanıtımlarla ilk görsellere de kavuşmuş olduk.

Bilmeyenler için kısaca bahsetmek gerekirse The Walking Dead karakterlerinden birinin Fear The Walking Dead’de karşımıza çıkacağı geçtiğimiz senenin sonunda belli olmuştu. Ardından bu karakterin Morgan Jones olduğu anlaşılmıştı. Üstelik bu ziyaretin kısa süreli olmayacağı, aksine Lennie James‘in Fear The Walking Dead oyuncusu olarak yola devam edeceği ifade edilmişti. Bu buluşma sayesinde Morgan’ın önceden neler yaşadığını net bir şekilde öğrenme fırsatı elde edeceğiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“Korkacak yepyeni bir dünya”

Şimdi sevilen dizinin dördüncü sezonu için üç mini tanıtım paylaşıldı. Bunlardan ilkinde Morgan Jones‘u görüyoruz. Hayatta kalmak için koşturan kahramanımız “Önce sevdiklerimi, sonra da kendimi kaybediyorum.” sözlerini sarf ediyor. İkinci tanıtımda Madison’ın “Hiçbir yere gitmiyoruz” demesine şahit oluyoruz. Üçüncü tanıtımda ise Maggie Grace’nin hayat vereceği yeni karakter Althea ile tanışma fırsatı yakalıyoruz. Onun yolu Morgan ile kesişecek gibi görünüyor.

Fear The Walking Dead‘in dördüncü sezonu Amerika’da 15 Nisan‘dan itibaren izleyici karşısına çıkacak. Şimdiye kadar paylaşılan yeni sezon tanıtımlarını ise haberimizin girişindeki videoda bulabilirsiniz.