reklamı kapat

POPÜLER

Rick Grimes

Fear The Walking Dead 5. sezonda Rick Grimes göndermesi

Fear The Walking Dead 5. sezon bölümleriyle sonunda geri döndü. Ekrana gelen yeni bölümdeki Rick Grimes göndermesi ise dikkatlerden kaçmadı.

The Walking Dead’in asıl karakteri olarak tanıyıp sevdiğimiz Rick Grimes’ın bu dünyadan geçici olarak ayrılmasına şahit olduk. Onu artık AMC‘de ekrana gelen dizilerden birinde görmeyeceğiz. Fakat Andrew Lincoln‘ün rol aldığı üç televizyon filmi gelecek. Böylece Rick Grimes‘ın hikayesi diğerlerinden bağımsız olarak devam edecek. Fear The Walking Dead’in son bölümünde de Rick Grimes’a enteresan bir gönderme yapıldı.

Rick Grimes göndermesi nerdeydi?

Önce bölümde yaşananlardan, sonra da bunun Rick ile bağlantısından söz edelim. Here to Help isimli bölümde Alicia ve Morgan daha önce bilmedikleri bir yere düşüyor ve burada üstünde zırh olan bir zombi ile karşılaşıyordu. Kahramanlarımız onu öldüremeyince en azından hareket etmesine engel olarak probleme çözüm buldu. Daha sonra kahramanlarımız bu noktaya geri döndü. Zombiyi öldürdükten sonra üstünü aramaya başladı. Zombinin üzerinde bir harita ve daha önce gördüğümüz iç içe geçmiş üç yüzük sembolüyle karşılaştı. Peki bu sembolü daha önce nerede görmüştük?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Walking Dead’in dokuzuncu sezonunda What Comes After bölümünde Rick Grimes ve Jadis, üzerinde aynı sembolü gördüğümüz bir helikoptere binmiş ve uzaklaşmıştı. İkilinin tam olarak ne yaptığı ve nereye gittiğini bilmiyoruz. Tüm bu sorular Rick Grimes’ın yer alacağı televizyon filmleriyle ortaya çıkacak.  Görünen o ki The Walking Dead’in zorlu dünyası bu filmlere gönderme yapmaya ve alt yapı oluşturmaya çoktan başladı!

İlginizi çekebilir

FTWD 5. sezon fragmanı