reklamı kapat

POPÜLER

rick grimes

The Walking Dead hayranlarını heyecanlandıran Rick Grimes açıklaması

The Walking Dead dizisinin en sevilen karakteri Rick Grimes gelecek sezonlarda geri dönebilir mi? Dizinin baş yazarı bu konuda fazlasıyla istekli görünüyor. Onun açıklaması izleyicileri heyecanlandıracak cinsten.

Bildiğiniz gibi birinci bölümün ilk sahnesinden yana The Walking Dead‘in baş kahramanı Rick Grimes’tı. Ekibin tartışmasız şekilde lideri oydu ve pek çok şeyi onun bakış açısından seyrediyorduk. Ancak geçtiğimiz sezonda Andrew Lincoln diziden ayrılık kararı aldı. Onun ayrılığı ailesine daha fazla zaman ayırma isteğinden kaynaklanıyor denildi. Fakat dizinin giderek düşen reytingleri ve izleyicilerin azalan ilgisinin asıl sebep olduğunu düşünüyoruz. Buna rağmen Rick Grimes geri dönebilir gibi görünüyor. Andrew Lincoln bu konuda sessizliğini koruyor. Fakat The Walking Dead’in baş yazarı Angela Kang onun geri dönüşünü dört gözle bekliyor gibi… En azından Deadline‘a yaptığı son açıklaması açıklaması bunu düşünmemize neden oluyor.

Rick Grimes dönebilir mi?

“Bu sezon geri dönmesi mümkün değil ancak dönmesi gerçekten şahane olurdu. Bir süredir Andrew Lincoln’ün bir bölümün yönetmenliğini üstlenmesini istiyor. Fakat şu anda oyunculuğa odaklanmış durumda. Son dakikada yönetmenlikten vazgeçmemesi için bekliyoruz. Bir film çektiği için henüz bunun için zamanı yok. Yine de Rick Grimes için kapı her zaman açık diyebilirim.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tahminlerimiz Rick Grimes’ın yakın zamanda dönmeyeceği yönünde. Önce herkesin beklediği The Walking Dead filmleri gelecektir. Ardından belki geri dönmesi gerçekten mümkün olabilir.

İlginizi çekebilir

TWD 10. sezon 7. bölüm tanıtım filmi