reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead

On yılda yaşanan büyük The Walking Dead değişimi

Uzun zamandır ekranlarda olan The Walking Dead aradan geçen zaman içinde büyük bir değişim yaşadı. Bu değişim sadece iki fotoğrafla ortaya koyulabilecek türden.

Bildiğiniz gibi 2019 senesinin sonuna geliyor. 2020 senesine girmemizle birlikte 2010’ları geride bırakmış olacağız. Bu durum Twitter’da yeni bir trendin başlamasına vesile oldu. Kullanıcılar sevdikleri şeylerin son on sene içinde yaşadığı değişimi gözler önüne seren paylaşımlarda bulunuyor. Bunu sadece iki fotoğrafla yapmak gerekiyor. İlk fotoğraf 2010’ların başından, ikincisi ise 2019’dan oluyor. The Walking Dead izleyicileri de bu trende dahil oldu ve on sezondur devam eden dizinin geçtiğimiz senelerde nasıl değiştiği gözler önüne serildi.

On senelik The Walking Dead macerası

Paylaşılan fotoğraflardan ilkinde The Walking Dead’in birinci sezon oyuncu kadrosunu bu dünyayı yaratan Robert Kirkman ile birlikte görüyoruz. Fotoğrafta ilk sezonun büyük ilgi görmesine vesile olan herkes yer alıyor. İkinci fotoğrafta ise dizinin onuncu sezon kadrosunu görüyoruz. Bu süreçte diziye veda eden karakterler ve oyuncuların eksikliği hissediliyor. En fazla dikkat çeken isim ise Rick Grimes karakterine hayat veren Andrew Lincoln oluyor. Oyuncunun geçtiğimiz sezonda diziden çıkmasıyla birlikte The Walking Dead büyük bir başrol oyuncusu eksikliği yaşıyor. Bu boşluğun Daryl Dixon ile doldurulacağını düşünüyoruz. Bu düşüncemizin doğru olup olmadığını ise zaman gösterecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

TWD 10. sezon 7. bölüm tanıtım filmi