reklamı kapat

POPÜLER

The Whisperers

The Walking Dead hayranlarının The Whisperers teorisi

The Walking Dead onuncu sezon bölümleri izleyici karşısına gelmeye devam ederken sezonun kötüleri The Whisperers hakkında yeni bir teori gün yüzüne çıktı.

Çizgi romanlarda da yer alan The Whisperers’ın geçtiğimiz sezonda The Walking Dead’in hikayesine dahil olmasıyla dengeler değişti. Onları diğer kötülerden ayıran en büyük özellik zombilerin içinde kamufle olabilmeleri. Zombi derisinden yarattıkları maskeleri kafalarına geçiren ve kokularıyla oynayan bu karakterler avdaki zombilerin arasına girip onlarla birlikte hareket ediyor. Bu sebeple onları tespit etmek zorlaşıyor. Onuncu sezonda The Whisperers’ın yarattığı etki giderek derinleşiyor. Alexandria halkı bu gruptan fazlasıyla korkuyor. Geçtiğimiz bölümde bulunan Whisperers maskesi de bu korkuyu körükledi. Fakat aynı zamanda yeni bir teorinin ortaya çıkmasına vesile oldu.

The Walking Dead hayranlarının The Whisperers tahmini

NYStarLord isimli Reddit kullanıcısı ekibe yeni dahil olan bir ismin aslında gizliden gizliye The Whisperers ekibinden olduğunu düşünüyor. Bu isim onuncu sezonun ilk bölümünde karşımıza çıkan Dante. Daha yeni tanıştığımız bu karakterin ekibin içine sızan bir ajan olduğunu, düşen maskenin de ona ait olduğu düşünülüyor. Bu durumda Alexandria halkının korkuları oldukça yerinde. The Whisperers daha şimdiden içeriye kendi adamlarını yerleştirmeyi başardıysa, planlarının başarılı olma ihtimali gerçekten yüksek görünüyor. Siz ne düşünüyorsunuz? Onuncu sezonda tanıştığımız Dante gerçekten maskeyi düşüren kişi olabilir mi? Eğer öyleyse sırrı ne zaman ortaya çıkar?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

TWD 10. sezon 4. bölüm tanıtım filmi