reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead

The Walking Dead 10. sezonda mecburi değişiklik

The Walking Dead onuncu sezonunda diziden çıkan bir oyuncu yüzünden karakterlerden birinde önemli bir değişiklik yapmak zorunda kaldı. Üstelik bu değişiklik sezonun en büyük sürprizlerinden biri oldu.

Bildiğiniz gibi dizinin bu sezonki kötüleri The Whisperers. Onların yaptığı her şey kahramanlarımız için büyük bir tehlike oluşturuyor. En büyük tehlikelerden birisi de ekibin arasına sızan ajanlar. Geçtiğimiz bölümlerde hikayeye yeni dahil olan Dante karakterinin The Whisperers ajanı olduğu ortaya çıktı. Siddiq’i öldüren bu karakter Gabriel tarafından ortaya çıkartıldı. Ancak normalde çizgi romanlarda Dante’nin çok farklı bir rolü vardı.

The Walking Dead 10. sezon değişikliği

The Walking Dead’in çizgi romanlarına baktığımızda Dante’nin Maggie Greene için önemli olduğunu görüyoruz. Eşi Glenn’in ölümünden sonra Maggie, Dante ile romantik anlamda yakınlaşıyordu. Ancak çizgi romanlardaki bu hikayeyi diziye taşımak mümkün olmadı çünkü Maggie Greene karakterine hayat veren Lauren Cohan geçtiğimiz sezonda diziden ayrıldı. Onun yokluğu Dante’nin The Whisperers ajanı olarak kullanılmasına sebep oldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İşin enteresan yanı Lauren Cohan büyük ihtimalle The Walking Dead on birinci sezonda diziye geri dönecek. Fakat Dante karakterinin çoktan hikayeden çıkartılmış olması sebebiyle çizgi romandaki hikaye akışı kullanılamayacak. Maggie onun yerine dizide farklı bir karakterle yakınlaşma yaşayabilir veya bu hikayeden tamamen vazgeçilebilir. Bu karakter cephesinde neler olacağını on birinci sezonu bekleyip öğrenebileceğiz

İlginizi çekebilir

TWD 10. sezon 7. bölüm tanıtım filmi