reklamı kapat

POPÜLER

John Wick 5

Heyecanlandıran John Wick 5 söylentisi

Başrolünde Keanu Reeves’in yer aldığı John Wick serisi durmaksızın yola devam edecek gibi görünüyor. Bunu söyleme nedenimiz ise heyecan yaratan John Wick 5 söylentisi…

Keanu Reeves‘i efsaneleştiren, herkesin bayıldığı John Wick’in macerası aslında çok sade başladı. Fakat karakter o kadar sevildi, o kadar çok ilgi gördü ki, hikayesi kocaman bir seriye dönüştü. Kahramanımızı son olarak serinin üçüncü filminde seyrettik. Kahramanımızın hayatta kalma macerasının dördüncü filmde devam edeceğini de biliyoruz. Fakat son söyletiler serinin beşinci filmi için çalışmaların çoktan başladığına işaret ediyor!

John Wick 5 yolda olabilir

We Got This Covered sitesinin haberine göre Lionsgate stüdyosu John Wick’in serisine inanılmaz güveniyor. Serinin dördüncü halkasının da en az önceki filmler kadar ilgi göreceğine inançları tam. O yüzden daha dördüncü filmi çekmeden beşinci film için çalışmalar başlatıldı. Serinin demirbaşı olan Keanu Reeves elbette bu hikaye için de geri dönecek. Onun macerası nasıl devam edecek, hiç bilmiyoruz. Fakat ellerindeki seriyi Hızlı ve Öfkeli gibi ilgi gören bir dünyaya çevirmek isteyen Lionsgate işini şansa bırakmıyor gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lionsgate stüdyoları henüz John Wick 5 projesini resmen duyurmadı. Bu açıklamanın büyük ihtimalle dördüncü filmin vizyona girmesinin ardından yapılacağını düşünüyoruz. O zamana kadar kahramanımızın güvenliği için endişe etmeye devam etmemiz isteniyor.

İlginizi çekebilir

Üçüncü filmin fragmanı