reklamı kapat

POPÜLER

John Wick

Keanu Reeves’in hayalindeki John Wick finali

John Wick üçüncü filmiyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanırken Keanu Reeves bu serinin nasıl bitmesini istediğini açıkladı. Fakat onun hayalindeki final herkesi memnun etmeyebilir.

Bildiğinizi gibi son zamanların en sevilen serilerinden biri olan John Wick’in geri dönüşüne şahit olacağız. Filmin tanıtım çalışmaları devam ederken Keanu Reeves de basınla bir araya geliyor ve onların merak ettiklerine yanıt veriyor. Onun verdiği ilgi çekici cevaplardan biri serinin finaliyle alakalıydı.

Hayallerdeki John Wick finali

Cinemablend Keanu Reeves‘e hayalindeki finali sordu. Soru “John’un mücadele verirken ölmesini mi istersin, yoksa mutlu sona ulaşmasını mı?” olarak soruldu. Reeves de bu soruyu şu sözlerle yanıtlandırdı: “Eğer bu bir Marvel filmi olsaydı ikisini birden yapmak mümkün olurdu. Mücadele verirken ölüp sonra hayata geri dönebilirdim. Fakat normal koşullarda ne tercih ederim? Sanırım John Wick ‘in mutlu olmasını isterim. Finalin onun gün batımına doğru yürümesiyle gerçekleşmesini isterdim. Çünkü şu an tam tersi hayatı için mücadele veriyor. Eğer ortada kazanılacak bir savaş varsa bu savaşın sonunda elde edeceği şey hayatı olacak. Böylece hayatının aşkı Helen’ı hatırlamaya devam edebilir. Bu yüzden gün batımına doğru yürümesini isterim.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yönetmenliğini Chad Stahelski’in üstlendiği John Wick Chapter 3 – Parabellum filmi 16 Mayıs‘ta izleyici karşısına çıkacak. Filmden paylaşılan son fragmanı hemen aşağıda bulup seyredebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Filmin fragmanı