reklamı kapat

POPÜLER

Iron Man

Avengers Endgame filminden kesilen Iron Man sahnesi

Avengers Endgame filminin gündemden düşmesi pek kolay olmayacak gibi görünüyor. Şimdi de Russo kardeşlerin filmden çıkartmayı tercih ettiği Iron Man sahnesi ortaya çıktı.


UYARI!
Devam etmeden önce uyaralım; haberimizin bundan sonraki kısmı Avengers Endgame’e dair spoiler içermektedir. Okuyacağınız gerçekler izleme keyfinizi kaçırabilir.


Avengers Infinity War’un ardından Endgame’de neler olacağına dair fikir yürüten pek çok teori ortaya atıldı. Bunlardan biri de 13 Reasons Why dizisinin yıldızının Avengers Endgame kadrosuna dahil olmasından sonra çok konuşulur olmuştu. Katherine Langford’un filmde Kate Bishop olarak karşımıza çıkacağı tahmin ediliyordu. Fakat bu tahminler tamemen yanlış çıktı. Önce Katherine Langford’un filmde yer aldığı sahnenin kesildiğini öğrendik. Ardından onun Tony Stark’ın kızı Morgan’ın büyümüş haline hayat verdiği anlaşıldı.

Çıkartılan Iron Man sahneyi neydi?

Russo kardeşler geçtiğimiz günlerde HappySadConfused Podcast aracılığıyla Katherine Langford gizemini sonlandırdı. Joe Russo onun filmdeki rolünü ve kesilen Iron Man sahnesini şu sözlerle özetledi: “Onu Tony Stark’ın kızının gelecekti hali olarak görecektik. MCU filmlerinde büyünün olduğu bir dünyada yaşıyoruz. Taşları kullanan Tony parmak şıklatmasının ardından kızının büyümüş halini görecek ve Morgan’ın aldığı bu karardan sonra kendisini affettiğini öğrenecekti. Böylece huzur içinde öldüğünü görecektik. Fakat çok fazla fikrimiz vardı ve bunların filmi iyice karmaşık hale getirmesinden çekindik.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Görünen o ki Avengers Infinity War finalindeki Thanos ve Gamora sahnesine benzer anlar izleyecektik. Tony Stark ve kızının büyümüş halini görmek oldukça keyifli olabilirdi. Yine de Russo kardeşlerin en doğrusunu yaptığına inanmak istiyoruz.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı