reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame Iron Man

Avengers Endgame hayranlarının Iron Man talebi

Geçtiğimiz bahar aylarında vizyona giren Avengers Endgame filmi gündemden düşmüyor. Bunun nedeni hayranların merak ettiği detaylar. Bunlardan biri de direkt Iron Man ile ilgiliydi.

Avengers Endgame’in hazırlık çalışması sırasında pek çok farklı planın olduğu ancak bunlardan zaman içinde vazgeçildiğini biliyoruz. Bu değişimlerden biri de Iron Man’in ölümünden sonraki sahneydi. 13 Reasons Why dizisinin yıldızı Katherine Langford filmde tek bir sahnede Morgan Stark’ı canlandırmıştı. Bu sahne ruh taşının içinde geçiyordu ve hayatını feda eden Tony Stark kızının yetişkin halini görme fırsatı elde ediyordu. Ancak bu duygusal sahne filmde kullanılmadı. Sonradan Disney+ platformunda Avengers Endgame’in ekstraları olarak eklendi. Bu sahnenin paylaşılmasının nedeni ise Katherine Langford‘un açıklamasıyla ortaya çıktı. Genç oyuncu geçtiğimiz günlerde The Tonight Show Starring Jimmy Fallon programına katıldı. Ona Avengers Endgame’deki rolü ve bu sahnenin sonradan yayınlanma sebebi soruldu.

Hayranların Iron Man ve kızı odaklı isteği

“Sahnenin hayran talebi sebebiyle paylaşıldığını duydum. Bana söylenen izleyicilerin çıkartılan bu sahneyi çok merak ettiği ve onların da bu talebi karşılıksız bırakmak istemediğiydi. Bu da güzel oldu.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başlangıçta Katherine Langford’un filmde hangi karakteri canlandırdığı bilinmiyordu. Herkesin tahmini onun Hawkeye’ın kızı veya Kate Bishop olduğu yönündeydi. Sonradan film ekibi çıkıp oyuncunun Morgan Stark’a hayat verdiğini açıkladı. İzleyicilerin talebi de böyle doğru.

İlginizi çekebilir

Iron Man’le kızının silinen sahnesi