reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame Iron Man

Avengers Endgame filminden çıkarılan duygusal Iron Man sahnesi [İzle]

Avengers Endgame yankıları hala devam ediyor. Filmden silinen Iron Man sahnesi ise bir kez daha gözlerinizi dolduracak cinsten.

2 milyar 793 milyon dolarlık gişesiyle gelmiş geçmiş en çok para kazandıran film unvanına sahip olan Avengers Endgame, Marvel Sinematik Evreni için de pek çok kilometre taşını geride bıraktı. Tüm kahramanların bir araya gelerek Thanos’a karşı son kez savaştığı film ise, Iron Man sahnesiyle noktalandı. Tony Stark’ın büyük fedakarlığı sonrası evren kurtulurken, kahramana da veda etmiştik. Sonsuzluk Taşları’nın yer aldığı eldivenle Thanos ve ordusunu silerken efsanevi bir ana imza atan Iron Man, kullandığı gücün onu tüketmesiyle hayata gözlerini yummuştu. Bu sahnenin ardından ise bizi cenaze sahnesi karşılamıştı. Ancak bu iki sahne arasında çok duygusal bir sahne daha bulunuyor. USA Today‘in ortaya çıkardığı bu silinmiş sahnede, kahramanlarımız Iron Man’in bu fedakarlığı karşısında ona saygılarını sunuyor ve veda ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Avengers Endgame filminin en duygusal sahnesi

Pepper’ın Tony Stark’ı öperek vedasının ardından ağlamamak için kendini zor tutan Captain America ve Thor’u görüyoruz. Yere ilk çöken ise Hawkeye oluyor. Onu Black Panther ve Captain Marvel takip ediyor. Kahramanlar bu büyük kayıp karşısında tarifsiz bir şok yaşıyor. Her şeyin farkında olan ancak önlenemeyeceğini bilen Doctor Strange’in düşünceli anı da yine videoda yer alıyor. Bu sahnede Gamora’nın ise kahramanların yaşadığı şok ve üzüntü sırasında kaçıp gittiğini görüyoruz aynı zamanda. Kimsenin o an zaten kayıp Gamora’yı düşünecek durumu da bulunmuyor. Bu hayli vurucu sahnenin filmden çıkarılmış olmasına ise hayranların fazlasıyla kızgın olduğunu söyleyebiliriz. Tüylerinizi diken diken edecek o ana haberin üzerinden ulaşabilirsiniz.