reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame

Avengers Endgame’den silinen Tony Stark ve Howard Stark sahnesi [İzle]

Marvel imzası taşıyan Avengers Endgame filminden çıkartılan sahneler ortaya çıkıyor. Bu sahnelerden biri de Tony Stark ve Howard Stark etrafında şekilleniyor.

Bildiğiniz gibi Avengers Endgame’in en büyük sürprizlerinden biri yeniden Howard Stark‘ı görmemiz olmuştu. Infinity War finalinde Thanos’un galip gelmesinin üzerinden beş sene geçtikten sonra kahramanlarımız herkesi kurtarmanın mümkün olabileceğini fark etti. Önce Tony Stark’ın zaman yolculuğunun en ideal versiyonunu bulmasına, ardından kahramanlarımızın geçmişe giderek sonsuzluk taşlarını toplamasına şahit olduk. Fakat Iron Man ve Captain America’nın New York planı istenen yönde ilerlemedi. Kahramanlarımız bu sefer daha da geçmişe gidip Tesseract‘ı bulmaya karar verdi. Böylece 1970’lere geri döndüler. Hem Tesseract yani uzay taşını hem de yeni Pym partiküllerini aynı anda ele geçirmiş oldular. Bununla birlikte Tony Stark’ın babası Howard Stark’a denk gelmesine şahit olduk. İkilinin konuşmasından Tony’nin dünyaya gelmesine kısa bir zaman kaldığını anladık. Görünen o ki bu sahne normalde biraz daha uzun olacaktı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tony Stark ve Howard Stark’ın kesilen sahnesi

Marvel stüdyoları tarafından paylaşılan silinmiş sahnelerden birinde Howard Stark’ı Tony ile konuşurken görüyoruz. İkili tesisten çıkarken “gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmaktan” bahsesiyor. Howard, Tony’e “adı neydi?” diye soruyor. Tony de Pepper Potts’un soyadını ödünç alarak “Potts” diyor. Ardından Howard Stark ona iş teklifinde bulunuyor fakat geleceğe dönmesi gereken kahramanımız teklifi nazikçe reddediyor. Bu kısa sahneyi haberimizin girişinde bulup izleyebilirsiniz.