reklamı kapat

POPÜLER

Audi e-tron GT Avengers Endgame Iron Man tanıtımı

Avengers Endgame filminde boy gösterecek Audi e-tron GT’ye Iron Man ile ilk bakış [Video]

26 Nisan 2019‘da vizyona girecek olan Avengers Endgame beraberinde Audi e-tron GT modelini de getiriyor. Iron Man rolüyle hayranların beğenisini toplayan Robert Downey Jr. yeni modeli kısa bir videoda tanıtıyor.

Avengers Endgame, serinin hayranları için pek çok heyecan verici olayı beyaz perdeye yansıtmaya hazırlanıyor. Kahramanlarımızın Infinity War sonrası yaşadığı büyük yıkımdan nasıl kurtulacağı korkutucu bir soru işareti olarak akıllarda süzülürken; aynı zamanda bazı kahramanların kendilerince çözmesi gereken problemleri de oluyor. Captain Marvel gibi yeni kahramanların boy göstereceği ve Ant-Man gibi geri planda kalanların da biraz daha öne çıkacağı Avengers Endgame aynı zamanda otomobil tutkunları için de bir sürpriz hazırlığında. Çünkü Audi’nin “elektrikli geleceği” olarak adlandırılan yeni Audi e-tron GT ilk olarak Endgame’de boy gösterecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Audi e-tron GT, Avengers Endgame ile sahneye çıkıyor

Hazırlanan kısa tanıtım videosunda Iron Man rolüyle izlediğimiz Robert Downey Jr.’ı görüyoruz. İlk başta bu detay çok ilginç gelmiyor. Çünkü Audi ve Marvel arasında zaten uzun zamandır bir flörtleşme durumu bulunuyor. Marvel Sinematik Evreni’nin ilk filmlerinden beri var olan bu iş birliğinde 2008’deki Iron Man filminde Tony Stark Audi R8 kullanıyordu. Iron Man 2’de R8 Spyder, Iron Man 3’te ise R8 E-Tron yer aldı. Ancak, detayı ilgi çekici kılan şey Tony Stark’ın ilk fragmanda uzayda sıkışıp kalmış olması. Audi’nin tasarım bölümünün başındaki isim Marc Lichte ile tasarım felsefesi üzerine konuşan Robert Downey Jr., videonun sonunda otomobili denemek istediğini söylüyor ve burada da bize küçük bir detay vermeyi ihmal etmiyor. Ünlü oyuncu Tony Stark olarak Avengers Endgame filminde bu modeli kullandığından bahsediyor. Bu detay da Stark’ın fragmandaki kötü durumdan kurtulduğu anlamına geliyor olabilir. Tanıtım videosuna haberin üzerinden ulaşabilirsiniz.