reklamı kapat

POPÜLER

Audi e-tron GT için Avengers 4 sürprizi

Önümüzdeki yıl içerisinde vizyona girecek olan Avengers 4, Audi’nin elektrikli otomobil geleceği e-tron GT’nin de sahnesi olacak.

Geçtiğimiz günlerde Lon Angeles Otomobil Fuarı kapsamında sahneye çıkartılan Audi e-tron GT, markasının 2020 planı olarak boy gösterdi. Porsche Taycan ile altyapı kardeşi olmasının bir getirisi olarak oldukça iddialı teknik değerlere sahip olacağı da netleşecen otomobilin, barındırdığı tasarım genetikleriyse sportiflik bazında Taycan’ı bir hayli zorlayacak gibi görünüyor. Fuarın etkilerinin yavaş yavaş azalmasıyla birlikte önümüzdeki süreçle ilgili nasıl bir planlama yürüteceğini düşünmeye başladığımız Audi, ilk adımını oldukça bir isim üzerinden yapacağını duyurdu. Milyonlarla kişi tarafından merakla beklenen Avengers 4 için anlaşma sağlayan marka, e-tron GT’yi serinin önümüzdeki yaz gösterime girecek yeni bölümünde karşımıza çıkartacak.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tanıdık ortaklık

Seri üretim planlanması öncesi Avengers 4 gibi bir filmde boy gösterecek olan e-tron GT için, daha dikkat çekici bir senaryoyu düşünmek biraz zor olabilir. Nitekim Marvel ile Audi ortaklığının oldukça gerilere dayandığını ve pek çok modelin bu şekilde izleyicilerin akıllarında yer edindiğini de anımsayabiliriz. Iron Man serisinde R8 ile beyaz perdede karşımıza çıkan Audi, son olarak Spider-Man: Homecoming’de yeni A8 ile karşımıza çıkmıştı. Bu hafta içerisinde fragmanıyla ilgili gelişmelerin olabileceği Avengers 4 ile ilgili gelişmeleri LOG.com.tr üzerinden takip edebilirsiniz.

İlgili video