reklamı kapat

POPÜLER

Audi e-tron GT concept Avengers Endgame

Avengers Endgame filminde fark edilen garip Audi e-tron GT concept detayı

Avengers Endgame filminde yer alan en önemli otomobil kesinlikle Audi e-tron GT concept modeliydi. Ancak bu araçla ilgili garip bir durum var.


UYARI!
Devam etmeden önce uyaralım; haberimizin bundan sonraki kısmı filme dair spoiler içermektedir. Okuyacağınız gerçekler izleme keyfinizi kaçırabilir.


Avengers Endgame, sinemada fırtına gibi esiyor. Dünya genelinde olduğu gibi Türkiye’de de rekorlara imza atan film, Game of Thrones final sezonu ile birlikte sosyal medyayı ele geçirmiş durumda. Avengers Endgame hakkında vizyona girdiğinden bu yana sayısız detay ortaya çıkıyor. İşte bunlardan birisi daha karşımızda yer alıyor. İzleyenlerin bildiği üzere filmde Tony Stark yani Iron Man, Thanos’u yenmenin yolunu bulduktan sonra Avengers binasına Audi e-tron GT concept ile geliyor. Ancak yapımcı firma burada garip bir tercihte bulunmuş. Audi e-tron GT concept tamamen elektrikli bir otomobil olmasına rağmen filmde araçtan normal motor sesi geliyor. Sanıyoruz etkileyiciliği artırmak için yapılan bu hamle, günümüz için oldukça garip ve anlamsız görünüyor. Bazı kişilerin “ürün yerleştirme fiyaskosu” olarak nitelendirdiği bu durum, özellikle elektrikli otomobil fanlarını oldukça rahatsız etmiş durumda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Audi e-tron GT concept gerçekten dikkat çekici bir tasarıma sahip

Bu etkileyici aracı filmde maalesef çok kısa bir süre için görüyoruz. Marvel ile sponsorluk konusunda uzun zamandır çalışan Audi, tamamen elektrikli aracına “motor sesi” eklenmesine rağmen yine tüm dünyada ses getirmeyi (!) başarmış gibi görünüyor.

İlginizi çekebilir

Avengers Endgame tanıtımı