reklamı kapat

POPÜLER

Lenovo Z5s

Lenovo Z5s modelinin en önemli detayı belli oldu

Üç arka kameralı amiral gemisi akıllı telefon modellerinden Lenovo Z5s için en önemli detay belli oldu. Modelle tanışmamıza çok az kaldı.

Lenovo Z5s, biliyorsunuz ekrana entegre ön kamera ile geliyor. Bu açıdan Samsung Galaxy A8s ve Huawei Nova 4 karşısına konumlanan model, çentik ya da kızaklı sistem kullanmadan çerçeveleri inceltecek yapıyı benimsiyor. Modelin ön kamerayı içerisine alan ekran deliği, rakiplerden farklı olarak üst kenarlarda değil ortada yer alıyor. Bu yapıda akla hemen su damlası olarak geçen çentikler geliyor. Şimdilik kullanıcılardan olumlu tepkiler alan bu tasarım yapısı, pratik kullanım içinse oldukça merak ediliyor. İşte bu modellerden olacak Lenovo Z5s, paylaşılan postere göre resmi olarak 6 Aralık tarihinde karşımıza çıkıyor. Bu açıdan gelmesine çok az kalan telefon, gerçekten merak ediliyor. TENAA, 3C ve MIIT sertifikalarıyla çıkış hazır olan model, rekabetçi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lenovo Z5s modeline teknik olarak bakarsak

Telefon 6,3 inç Full HD+ bir ekran üzerine kuruluyor. Gücünü henüz tanıtılmamış Qualcomm Snapdragon 8150 (Bu gerçek çıkmayabilir) işlemciden alacak model, bünyesinde 3.210 mAh pil taşıyor. 156.7×74.5×7.8mm boyutundaki akıllı telefonarkasında yukarıda da söylediğimiz gibi üçlü kamera kurulumu barındırıyor. Telefonun daha önce gördüğümüz arka yüzü ise direkt olarak Huawei P20 Pro’yu andırıyor.

İlginizi Çekebilir

Kızaklı modellerden Xiaomi Mi Mix 3