reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Nova 4

Huawei Nova 4 için en önemli detay belli oldu

Son dönemde sık sık karşımıza çıkan Huawei Nova 4 için en önemli detay belli oldu. Telefon ile resmi olarak tanışmamıza az kaldı.

Huawei Nova 4, biliyorsunuz yeni dönemde yer alacak ilk akıllı telefon modellerinden olacak. Bahsettiğimiz bu yeni dönem ekran delikli modellerden oluşuyor. Merak edilen akıllı telefon bünyesinde Çin merkezli BOE firmasının üreteceği bir LCD ekran taşıyor. Bu ekranın sol tarafında bir delik yer alıyor ve bunu içerisinde de ön kamera bulunuyor. Ön kamerayı ekrana entegre ederek çentik ya da kızak kullanmadan çerçeveleri sıfırlayacak Huawei, gelen bilgilere göre yeni modelini 17 Aralık tarihinde resmi olarak tanıtmaya hazırlanıyor. Direkt olarak Infinity O ekranlı Samsung Galaxy A8s karşısına çıkacak telefon, sunacağı deneyimle büyük merak uyandırıyor. Şimdiye kadar kullanıcılardan “ekran delikleri çentik kadar rahatsız edici değil” yorumları geliyor.

Huawei Nova 4

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Nova 4 teknik olarak detaylanmıyor

Halen modelin detayları için daha önce de yapılan benzer tahminler yürütülüyor. Buna göre telefonun gücünü 7 nm Kirin 980 işlemciden ve 6 GB RAM‘den alacağı belirtiliyor. 3.5 mm kulaklık girişine sahip olacak telefonun kutusundan Android 9 Pie üzerinde çalışan EMUI 9 ile çıkması da bekleniyor. Arkasında üçlü kamera olacağı söylenen telefon, bu detaylarla gelirse amiral gemisi düzeyinde yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Huawei Mate 20 ailesi