reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Nova 4
Huawei Nova 4

Huawei Nova 4 için resmi paylaşım; ekrana gömülü ön kamera geliyor

Gündemden düşmeyen akıllı telefon modeli Huawei Nova 4 için resmi bir paylaşım yapıldı. Önemli bir farkı bulunan telefon için heyecan artıyor.

Huawei Nova 4, bünyesinde Çin merkezli BOE firmasının üreteceği bir LCD ekran taşıyor. Bu ekranın sol tarafında yer alan delik, ön kamerayı içerisine alıyor. Böylelikle çerçevesiz yapı çentik kullanılmadan elde edilebiliyor. Kısa süre önce canlı olarak gördüğümüz telefon, şirketin aşağıdaki paylaşımına göre aralık ayı içerisinde resmi olarak satışa çıkıyor. Direkt olarak Infinity O ekranlı Samsung Galaxy A8s karşısına çıkacak telefon, genel olarak oldukça merak ediliyor. Teknik detayları halen bilinmeyen cihazın, pazardaki yeni dönemi başlatacak ilk modellerden olacağı görünüyor. Ekran delikleri kullanıcılardan çentik kadar tepki çekmiyor. Ayrıca kızak sistemi olmadığı için bir dayanıklılık endişesi de yaşanmıyor.

Huawei Nova 4
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ekran delikli Huawei Nova 4

Modelin gücünü 7 nm Kirin 980 işlemciden ve 6 GB RAM‘den alacağı tahmin ediliyor. 3.5 mm kulaklık girişine sahip telefonun kutusundan Android 9 Pie üzerinde çalışan EMUI 9 ile çıkması da bekleniyor. Arkasında üçlü kamera olacağı tahmin edilen telefon, şu an oldukça üst seviyeye hitap ediyor. Ancak bunun gerçek çıkmama ihtimali de bulunuyor. Yani Kirin 980 yerine Kirin 710 da kullanılabilir deniyor.

İlginizi Çekebilir

Huawei Mate 20 ailesi