reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Nova 4
Huawei Nova 4
Huawei Nova 4

Ekrana entegre ön kamera oyunlarda nasıl görünüyor? İşte Huawei Nova 4 üzerinden cevabı

17 Aralık tarihinde karşımıza çıkacak Huawei Nova 4 için yeni görseller ortaya çıktı. Bu görseller ekrana entegre ön kameranın arayüze etkisini gösteriyor.

Aralık ayında tanıtılacak ekran delikli modellerin dikkat çekenlerinden Huawei Nova 4, gündemden düşmüyor. Kısa süre önce aşağıda izleyeceğiniz videosu ortaya çıkan telefon, şimdi de çalışırken görüntülendi. Direkt olarak aşağıda görebileceğiniz görseller, modelin ön yüzünü açıkça karşımıza getiriyor. Burada elbette ekrana entegre ön kamera dikkatleri üzerine çekiyor. Ekranın arayüze olan etkisini açıkça gösteren fotoğraflar, çentikten çok daha şık bir çözümün yolda olduğunu gösteriyor. Bu yapıda ekran bütünlüğü bozulmuyor ve yazılımsal destek ile deliğin ortadan kaldırılabileceği tahmin ediliyor. İnce çerçeveli yapısıyla beğeni toplayacak Huawei Nova 4, tekrardan hatırlamak adına Çin merkezli BOE firmasının üreteceği LCD ekran üzerine kuruluyor. Parmak izi sensörü arkasında yer alan cihazın, geçişli renk seçeneklerine sahip olacağı da gelen bilgiler arasında yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Huawei Nova 4
Huawei Nova 4

Huawei Nova 4, teknik olarak halen gizemini koruyor

Ancak modelin sürekli olarak  gücünü 7 nm Kirin 980 ya da Kirin 710 işlemciden ve 6 GB RAM‘den alacağı söyleniyor. 3.5 mm kulaklık girişiyle görülen telefonun, kutusundan sevindirici şekilde Android 9 Pie üzerinde çalışan EMUI 9 ile çıkacağı belirtiliyor. Burada sevindirici diyoruz çünkü halen Android Oreo ile satışa çıkacak modellerin yolda olduğu söyleniyor. Arkasında üçlü kamera olacağı da söylenen Nova 4, iddialı görünüyor.

İlgili Video

Model için ortaya çıkan videolardan