reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S10

Samsung Galaxy S10 ailesinden sevindiren yeni detay [Video]

Samsung Galaxy S10 ailesi için bu sefer sevindiren bir detay ortaya çıktı. Sürekli olarak gündeme gelen aile, sıkı kulaklık kullanıcılarını üzmeyecek gibi görünüyor.

Samsung Galaxy S10 ailesi artık biliyorsunuz dört farklı modelden oluşuyor. İşte bu modellerin hepsi sağlam kaynaktan gelen bir kılıfa bakılırsa 3.5 mm kulaklık girişine sahip olacak. Buna göre diğer firmaların “telefonda yer yok diyerek” kaldırdığı 3.5 mm kulaklık girişi, Galaxy S10 ailesinde aktif olarak yer alıyor. Bu da elinde kaliteli kablolu kulaklık bulunan kişiler için çok güzel görünüyor. Günümüzde gerçekten çok kaliteli kablosuz kulaklıklar bulunuyor. Ancak bu ürünler özellikle Türkiye’de oldukça pahalıya satılıyor. İşte bu yüzde kablolu kulaklıklar büyük önem arz etmeye devam ediyor. Kişileri amiral gemisi düzeyinde USB-C – 3.5 mm kulaklık adaptörleriyle uğraştırmayacak Samsung, buna karşın 3.5 mm kulaklık girişini bazı orta / giriş seviyesi modellerden kaldırmayı düşünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S10 ailesi kamera konusunda da netleşmiş durumda

Galaxy S10 Lite, tek ön kamera çift arka kamera ile geliyor. Galaxy S10 modelinde çift ön kamera, üçlü arka kamera kullanılıyor. Galaxy S10+ çift ön kamera, dörtlü arka kamera ile geliyor. Diğerlerinden sonra satışa açılacak Galaxy S10 5G modeli ise çift ön kamera, dörtlü arka kamera ( ToF sensörü) ile karşımıza çıkacak gibi görünüyor. Model TOF sensörüyle kızılötesi ışığın objeye ulaşması ile yansıyarak geri dönmesi için gereken süreyi ölçüyor ve böylelikle objelerin derinliğini hesaplayabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Huawei Nova 4 için ortaya çıkan video