reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S10

En pahalı Samsung Galaxy S10 modelinden çok özel detay

Samsung Galaxy S10 ailesi kısa süre önce öğrendiğimiz kadarıyla üst seviye bir dördüncü modele sahip olacak. İşte bu model için dikkat çeken yeni bir bilgi var.

Samsung Galaxy S10 ailesi dediğimiz gibi artık dört farklı modelden oluşuyor. Başta üç farklı model tanıtacak firmanın, daha sonra seriye Beyond X kod adlı bir model daha ekleyeceği konuşuluyor. Hatırlamak adına bu model 5G desteğine sahip ve toplam tam altı adet kamera üzerine kuruluyor. Bu modelin önünde iki adet, arkasında ise dört adet kamera olduğu belirtiliyor. 6,7 inç ekranıyla Samsung Galaxy S10 “Plus” modelinden de büyük olacak telefon, ilginç olarak Mi Mix serisi gibi seramik arka bölüme sahip olacak deniyor. Bu konuda ailede bir ilke imza atacak firma, bu versiyonda seramik olarak siyah ve beyaz renk seçeneklerini sunacak gibi görünüyor. Ailede yer alan cam arka bölümlü diğer modellerin ise siyah, beyaz, sarı ve yeşil renklerde karşımıza çıkacağı gelen bilgiler arasında yer alıyor. Modellerin 5,8 inç düz, 5,8 inç kavisli ve 6,44 inç kavisli AMOLED ekran üzerine kurulacağı da bilinenler arasından öne çıkıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S10 ailesi büyük önem arz ediyor

Firma düşen satışlarını yükseltmek için bu modellere büyük önem veriyor. Firma ayrıca katlanabilir akıllı telefon modeli Galaxy F üzerinde de çalışmaya devam ediyor. 2019 satışları için bu model de büyük önem arz ediyor. Ancak modele tam 1.800 dolar fiyat çekileceği biliniyor.

İlginizi Çekebilir

Şirketin kapaklı amiral gemisi