reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Samsung Galaxy S10
Samsung Galaxy S10

Samsun Galaxy A8s konsepti

Samsung Galaxy S10

Samsun Galaxy A8s konsepti

Samsung Galaxy S10 ailesinin tasarımına yönelik dikkat çeken yeni paylaşım

Samsung Galaxy S10 ailesi merakla bekleniyor. Kullanıcıların büyük değişiklikler beklediği aile, tasarım konusunda da netleşmeye devam ediyor.

Dört farklı modelden oluşan Samsung Galaxy S10 ailesi, Infinity O adı verilen bir ekran üzerine kuruluyor. Ön kamerayı içerisine alan ekran deliğiyle fark yaratan bu ekran, modelin tasarımını şekillendiriyor. Yeni gelen bilgilere göre bu ekran üretime de girmiş durumda. Firma Galaxy A8s modelindeki ekranı Çin merkezli BOE‘den alacak, Galaxy S10 modelindeki ekranı ise direkt olarak kendisi üretecek gibi görünüyor. Ayrıca Galaxy A8s içerisinde yer alan ekran deliğinin 6.7 mm, Galaxy S10’daki deliğin ise 2-3 mm genişliğinde olacağı gelen bilgiler arasında yer alıyor. Üst düzey modele daha ufak delik konulması mantıklı duruyor. Bu şekilde çok daha etkileyici bir tasarımın elde edilebileceği söyleniyor. Bu deliği yazılımsal olarak gizlemenin bir yolunu bulduğu da söylenen firma, ilginç planlar üzerinde duruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Samsung Galaxy S10

Samsun Galaxy A8s konsepti

Samsung Galaxy S10

Samsun Galaxy A8s konsepti

Samsung Galaxy S10 ailesinin en üstündeki model heyecan yaratıyor

Beyond X kod adlı bu model 5G desteğine sahip ve toplam tam altı adet kamera üzerine kuruluyor. Bu modelin önünde iki adet, arkasında ise dört adet kamera olduğu belirtiliyor. Ayrıca telefonun arkasında seramik kullanıldığı da söyleniyor. Ek olarak 12 GB RAM ve 1 TB dahili depolama da beklenenler arasında yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın dört arka kameralı modeli