reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S10
Samsung Galaxy S10

Samsung Galaxy S10 modelinin ekran deliği netleşiyor

Samsung Galaxy S10 ailesi, ekranında yer alacak delik ile sürekli olarak konuşuluyor. İşte bu delik için sızıntılar artıyor.

Samsung Galaxy S10 ailesi üç farklı model halinde geliyor. İşte bu üç modelin de bünyesinde ön kamera için konulmuş ekran deliği yer alıyor. Ortaya çıkan bir sızıntı ise modelde kullanılacak Infinity O ekranı karşımıza getiriyor. Ön kamerayı barındıracak ekran deliğini sol tarafta taşıyacağı görülen model, bu açıdan yukarıdaki patenti de doğruluyor. Çentiğe göre çok daha az rahatsız edici duran bu delik, yazılımsal olarak da gizlenebilecek deniyor. Bunun nasıl olacağı hala bilinmezken, bu yapının / ekranın orta seviye Galaxy A8s modelinde de kullanılacağı söyleniyor. Merakla beklenen Samsung Galaxy S10 ailesi, resmi olarak mart ayında satışa çıkacak deniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Samsung Galaxy S10

Samsung Galaxy S10 ailesi üçlü kamerayla gelecek

Modellerde kullanılacak üçlü sistem “12 megapiksel, 16 megapiksel ve 13 megapiksel” kameralar üzerine kuruluyor. 12 megapiksel kameranın piksel boyutu 1.4 um olarak görünürken, diğerlerinde ise 1 um değeri karşımıza çıkıyor. Ayrıca 12 megapiksel kamerada F1.5 / F2.4 değişken diyafram kullanılırken, 16 megapiksel kamerada F1.9, 13 megapiksel kamerada ise F2.4 diyafram değeri yer alıyor. 12 megapiksel ve 13 megapiksel kameralara optik görüntü sabitleme koyduğu belirtilen firmanın, 12 megapiksel kamerayı normal, 16 megapiksel kamerayı geniş açı, 13 megapiksel kamerayı ise telefoto (Yakınlaştırma) olarak planladığı belirtiliyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın katlanabilir akıllı telefonu