reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Samsung Galaxy S10
Samsung Galaxy S10

Samsung Galaxy S10 ailesinin tasarımına yönelik önemli paylaşım

Samsung Galaxy S10 ailesinin tasarımına yönelik dikkat çeken bir sızıntı yapıldı. Telefonlar çerçeve konusunda sınırları zorlamaya hazır görünüyor.

Advertisement

Samsung Galaxy S10 ailesi ilk aşamada üç farklı model halinde karşımıza çıkıyor. Modellerin tasarımsal olarak nasıl görüneceği merak edilirken, yeni yapılan sızıntı S10 ve S10+ modellerinin ekran koruyucusunu karşımıza getiriyor. Görebileceğiniz üzere inanılmaz ince çerçevelere sahip olacak telefonlar, alt kısımlarında diğer kenarlardan daha kalın bir çerçeveye sahip. Kalınlık değil ancak simetriyi bozduğu için çok sevilmeyen bu alt çerçeve, yine de harika görünen bir modelin yolda olduğunu gösteriyor. Biliyorsunuz Samsung Galaxy S10 ailesinin Infinity O adı verilen bir ekran üzerine kurulması bekleniyor. Bu ekranda ön kamera için ayrılmış bir ekran deliği bulunuyor. Böylelikle çentik ya da kızak kullanmadan çerçevesiz yapı mümkün kılınabiliyor. Ekran deliği kağıt üzerinde çentikten daha az rahatsız ediyor.

Samsung Galaxy S10
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S10 ailesi şirket için çok önemli

Firmanın seriye Beyond X kod adlı bir model daha ekleyeceği de konuşuluyor. Söylendiği kadarıyla bu model 5G desteğine sahip ve toplam tam altı adet kamera üzerine kuruluyor. Bu modelin önünde iki adet, arkasında ise dört adet kamera olduğu belirtiliyor. Galaxy S9 ve Galaxy Note 9’un satışlarından memnun olmayan firma, işte bu yeni modeller ile “kriz” olarak nitelendirdiği dönemi aşmayı planlıyor.

İlginizi Çekebilir

İlginç Honor 10 Lite reklamı