reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S10

Samsung Galaxy S10 ve Galaxy S10 Plus tasarımlarına yönelik heyecanı artıran yeni paylaşım [Video]

Samsung Galaxy S10 ailesi gündemden düşmüyor. Bu sefer yine modellerin tasarımına yönelik bir paylaşım gündemde yer alıyor.

Toplam dört farklı modelden oluşan Samsung Galaxy S10 ailesi, merakla bekleniyor. 2019’un ilk çeyreğinde hayatımıza girecek modeller, şu an yeni ortaya çıkan ekran koruyucu camlarıyla dikkat çekiyor. Galaxy S10 ve Galaxy S10 Plus için hazırlanan bu camlar, akıllı telefonların çerçeve konusunda sınırları zorlayacağını gözler önüne seriyor. Uzun süredir yan çerçeveleri neredeyse olmayan telefonlar, bu sefer üst ve alt çerçeveyi de inanılmaz ince hale getiriyor. Bu kadar ince çerçevelere ekrana entegre edilen ön kameralar ve parmak izi sensörü ile ulaşacak Samsung Galaxy S10 ailesi, 2019’un kesinlikle en şık modelleri arasında başı çekiyor. Ekran gövde oranı konusunda beklentileri aşacak gibi duran akıllı telefonlar, biliyorsunuz Infinity-O ekran üzerine kuruluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S10 ailesinin kamera altyapısı nasıl olacak?

Gelene bilgilere göre modellerin kameraları şu şekilde planlanıyor. Galaxy S10 Lite tek ön kamera çift arka kamera ile geliyor. Galaxy S10 modelinde tek ön kamera, ikili arka kamera kullanılıyor. Galaxy S10+ çift ön kamera, üçlü arka kamera ile geliyor. Galaxy S10 5G modeli ise çift ön kamera, üçlü arka kamera +  ToF sensörü ile karşımıza çıkacak gibi görünüyor.