reklamı kapat

POPÜLER

iPhone

Apple 2019 yılında hangi yeniliklerini tanıtacak?

Her yıl olduğu gibi bu yıl da Apple’ın yeni ürünleri dört gözle bekleniyor. 2019 yılında Apple farklı ürünleriyle kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Şirketin bu yıl hangi ürünleri tanıtacağını merak ediyorsanız size faydalı bir haber hazırladık. Modüler tasarımlı yeni Mac Pro, Netflix’e rakip video servisi, kulaküstü kulaklık ve yeni bir HomePod bu yıl tanıtılması beklenen yenilikler arasında yer alıyor. Yenilenmiş iOS ve macOS sürümleri, Apple Watch Series 5, yenilenmiş iPad mini ve 10 inç uygun fiyatlı yeni iPad’de bu yıl kullanıcıların beğenisine sunulacak. Artırılmış gerçeklik gözlüğü, sanal gerçeklik kulaklığı ve otonom sürüş yazılımıyla ilgili bilgiler konuşulsa da Apple’ın bu teknolojileri bu yıl tanıtıp tanıtmayacağı henüz bilinmiyor. Apple’ın 2019 yılında piyasaya süreceği yeni iPhone modelleriyle de başarılı olmasını bekliyoruz.  Yeni iPhone modellerinin eylül ayında tanıtılıp aynı ay içerisinde yurt dışında satışa sunulması bekleniyor. Şirketin yeni iPhone modellerinin tasarımında radikal bir tasarım değişikliği yapması beklenmiyor.  Daha güçlü işlemci ve daha gelişmiş kamerayla gelmesini beklediğimiz yeni iPhone’ların performans açısından çıtayı daha da yukarı taşıyacağını şimdiden söyleyebiliriz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni Mac bilgisayarlar da bu yıl geliyor

MacBook Pro, MacBook Air ve iMac’lerin de güncellenmiş modelleri 2019 yılında tanıtılacak diğer yeni ürünler arasında. Apple’ın popüler kablosuz kulaklığı AirPods’un da güncellenmiş versiyonu bu yıl kullanıcıların beğenisine sunulacak. AirPods 2’nin ise 2020 yılında satışa sunulacağı belirtiliyor.

iPhone XR’ın Türkiye başlangıç fiyatı 7.399 TL.

İlgili video

iPhone XR’dan yepyeni reklam