reklamı kapat

POPÜLER

iPhone XR

Uygun fiyatlı iPhone XR’a dikkat çekici reklam [Video]

Apple bugün YouTube kanalında ‘Color Flood’ başlıklı yeni bir iPhone XR reklamı paylaştı. Apple’ın yeni iPhone XR reklamında boş bir kasabanın içinden geçen renkli tulumlar giymiş yüzlerce oyuncu bulunuyor. Reklam, “Renk için yer yarat” etiketiyle sona eriyor ve iPhone XR’ın Liquid Retina ekranına vurgu yapılıyor.

iPhone XR ne gibi bir deneyim sunuyor?

Tamamı ekrandan oluşan tasarım, iPhone XR’ın ekranını kenarlara kadar genişletiyor. Bir akıllı telefonda şimdiye kadar kullanılan en dayanıklı ön cama sahip ekran, 7000 serisi havacılık ve uzay endüstrisi standardında dayanıklı alüminyumdan yapılan anodize şeritle şık bir uyum sağlıyor. Ayrıca cam arka yüzey ise kablosuz şarj olanağı sunuyor.

iPhone Xs modelinde 5,8 inç OLED, iPhone Xs Max modelinde ise 6,5 inç OLED ekran tercihinde bulunan Apple, uygun fiyatlı iPhone XR’da dedikodularda olduğu gibi 6,1 inçlik LCD ekran kullanıyor.

Apple bu ekranı Liquid Retina olarak adlandırılıyor. Ekran çözünürlüğü 1.792 x 828 piksel olan telefonun ekran piksel yoğunluk değeri ise 326 ppi. 120 Hz’lik ekran True Tone teknolojisine de destek veriyor. Ekran aynı zamanda üst modellerde olduğu gibi çentikli tasarıma sahip.  OLED ekranlarla LCD ekranları kıyaslayacak olursak OLED ekranlar LCD ekranlara kıyasla daha derin siyahlar ve daha canlı renkler sunuyor. OLED ekranlar aynı zamanda enerji tasarrufuna da katkı sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone XR’ın Türkiye fiyatı ne kadar?

iPhone XR’ın Türkiye başlangıç fiyatı 7.399 TL.

İlgili video

iPhone XR’dan yepyeni reklam