reklamı kapat

POPÜLER

Jason Momoa Aquaman Superman

Aquaman’in yıldızı Jason Momoa, Henry Cavill’ın Superman’ini savundu

Aquaman olarak boy gösteren Jason Momoa karakterine ve DC evrenine bağlılığıyla gönülleri fethetmeyi sürdürüyor. Son olarak onun Superman’e hayat veren Henry Cavill’ı savunma biçimi gündeme geliyor.

Twitter’da uwucavill isimli kullanıcı tarafından paylaşılan videoda Jason Momoa’yu Hindistan’da katıldığı bir etkinlikte görüyoruz. Burada hayranların kendisine yönelttiği soruları yanıtlıyor gibi görünüyor. Kendisine yöneltilen soruyu duyamıyoruz fakat Momoa her şeyi bir kenara bırakıyor ve Henry Cavill’ın imdadına yetişiyor. Anladığımız kadarıyla soruyu yönelten DC hayranı Henry Cavill’ın Superman’e hayat verme biçimini sevmediğini ifade ediyor. “Aslında benim turuncu samuraya bir sorum var. Nasıl oldu da Superman’i beğenmedin?” diyor. Salondan gelen tepkilerin ardından olayın şaka yönüne odaklanıyor. Agresif bir tavırla masadan kalkıyor ve gövde gösterisi yapıyor. “Arkadaşımla ilgili bir sorunun mu var?” diyor. Onun bu tavrı salondan bolca alkış alıyor.

Jason Momoa’nın Justice League rol arkadaşlarına, özellikle de Henry Cavill’a olan sevgisi bilinen bir durum. Hatta oyuncu geçtiğimiz günlerde çıkıp Superman karmaşasına son vermişti. Cavill’ın rolü bırakmayacağını açıklayan isim olmuştu. Görünen o ki yakın gelecekte bu ikilinin ismini birlikte anmaya devam edeceğiz. Fakat görünen o ki dostluklarını gözler önüne serme sırası Henry Cavill’da.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Aquaman Türkçe altyazılı son fragman