reklamı kapat

POPÜLER

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy Fold

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy Fold hakkında önemli gelişme

2019 için en çok heyecanlandıran modellerin başında katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy Fold yer alıyor. İşte bu model hakkında önemli bir gelişme var.

Akıllı telefon pazarında katlanabilir akıllı telefon dönemi çok yakında başlıyor. İşte bu yeni dönemin en önemli oyuncularından olan katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy Fold, önemli bir yazılım gelişmesiyle gündemde bulunuyor. Gelen bilgiye göre modelin firmware yani yazılımsal temeli global olarak geliştirme sürecine girmiş durumda. Amerika firmware sürümünün uzun süredir geliştirildiği söylenen katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy Fold, One UI arayüz yapısı üzerinde şekillendiriliyor. Bu açıdan tek elde kullanımının kolay olacağı söylenen model, gerçekten daha şimdiden büyük heyecan veriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy Fold için bildiklerimizin özeti şöyle

Tekrardan hatırlamak adına Infinity Flex adı verilen bir ekran teknolojisi üzerine kurulan Samsung Galaxy Fold, bünyesinde 7,3 inç ve 4,6 inç iki adet ekran taşıyor. Modelin içerisinde yer alan esas katlanan 7,3 inç ekran, 1536×2152 piksel çözünürlük ve 420 ppi değerini sunuyor. 4,6 inç 21:9 ekranın ise 840×1960 piksel çözünürlüğe ve yine 420 ppi değerine sahip olduğu biliniyor. 5G destekli Samsung Galaxy Fold, 5.000 ya da 6.000 mAh seviyesinde bir sabit pil üzerine kuruluyor. Tam 1.900 – 2.500 dolar aralığında satılacak telefonun, kullanıcılardan daha fazla talep olsa bile 1 milyondan fazla üretilmeyeceği söyleniyor.

İlgili Video

Modelin tasarımından ipucu veren prototip hali