reklamı kapat

POPÜLER

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy Fold hakkında sevindiren Galaxy S10

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy Fold hakkında sevindiren Galaxy S10 haberi

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy Fold için sevindiren bir Galaxy S10 haberi verildi. Eğer bu doğruysa modeli erkenden göreceğiz gibi duruyor.

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy Fold, yeni bir dönemin başlangıcını yapmaya hazırlanıyor. Bu açıdan çok merak edilen telefon, gelen bilgiler doğruysa resmi duyurusu yapılan 20 Şubat tarihli Galaxy S10 lansmanında görücüye çıkartılabilir. Dikkat çeken modeli MWC 2019’un yoğun gündeminden kaçıracak gibi görünen firma, katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy Fold modelini 2019’un ilk çeyreği içerisinde satışa sunacak deniyor. Burada satış için nisan ayının adı geçerken, modelin sadece belirli pazarlarda satılacağı da gelen bilgiler arasında yer alıyor. Bu pazarlar arasında Türkiye’nin yer alıp almadığı henüz bilinmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy Fold

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy Fold detaylarına tekrar bakarsak

Model Infinity Flex adı verilen bir ekran teknolojisi üzerine kurulan Samsung Galaxy Fold, bünyesinde 7,3 inç ve 4,6 inç iki adet ekran taşıyor. Modelin içerisinde yer alan esas katlanan 7,3 inç ekran, 1536×2152 piksel çözünürlük ve 420 ppi değerini sunuyor. 4,6 inç 21:9 ekranın ise 840×1960 piksel çözünürlüğe ve yine 420 ppi değerine sahip olduğu biliniyor. Tam 1.900 – 2.500 dolar aralığında satılacak telefonun, arkasında üçlü kamera sistemi yer alıyor. Bu kamera sisteminin merkezinde Sony IMX374 sensör yer alıyor deniyor. Son gelen bilgilere göre telefonun bünyesinde iki adet 3.100 mAh pil yer alıyor. İki tarafa konumlandırılacak bu piller sayesinde modelin toplam 6.200 mAh pil üzerine kurulduğu belirtiliyor.

İlgili Video

Modelin prototip hali böyle görünüyor