reklamı kapat

POPÜLER

The Division 2

Ubisoft’tan şaşırtıcı The Division 2 hamlesi

Piyasaya sürdüğü oyunlarla her yıl adından söz ettiren Ubisoft, oyunlarını Epic Games mağazası üzerinden satışa sunma konusunda anlaşma sağladı. Bu anlaşma kapsamında Epic’in çevrimiçi oyun mağazasında oyunculara sunulacak ilk oyun, milyonların merakla beklediği The Division 2 olacak.

İki firmanın işbirliği vesilesiyle oyuncular, Tom Clancy’s The Division 2 oyununun Standart, Gold ve Ultimate PC sürümlerini bugünden itibaren epicgames.com adresinden ön siparişle alabilecekler. Oyunu ön siparişle satın alan oyuncular kısa bir süre içerisinde başlayacak kapalı beta sürecinde oyunu herkesten önce görme şansına da kavuşacaklar. Epic Games ve Ubisoft, her iki şirketin platformlarını kullanan oyuncuların birbiriyle sosyal etkileşim kurabilmelerini ve her iki platformun birlikte çalışabilmesini sağlamak için Uplay’in ve Epic Games’in çevrimiçi hizmetlerine ait temel bileşenleri bütünleştirmek için de çalışacak.

Epic Games’in kurucusu ve CEO’su Tim Sweeney iki firmanın işbirliğiyle ilgili şu sözleri sarf etti: “Ubisoft’un büyük hayranları ve uzun zamandır partnerleri olarak, Ubisoft’un pek çok harika oyununu Epic Games mağazasına getirecek olmaktan heyecan duyuyoruz. Geliştiricilere yayıncı dostu bir mağaza, müşterilere doğrudan erişme imkânı ve %88’lik gelir payı sunarak onlara harika oyunlar üretmek için daha fazla yatırım yapma olanağı vermeyi hedefliyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

15 Mart’ta piyasaya çıkacak olan The Division 2 Ubisoft ve Epic Games arasındaki işbirliği çerçevesinde Epic Games mağazası üzerinden satışa sunulan ilk oyun olurken, 2019 içerisinde başka Ubisoft oyunları da Epic Games mağazasındaki yerini alacak.

İlginizi çekebilir

Dijital asistan pazarının “oyuncu” üyesi: Ubisoft Sam