reklamı kapat

POPÜLER

The Division 2 PS4

PS4 sahiplerinin canını sıkacak The Division 2 indirme boyutu

The Division 2, 15 Mart’taki çıkışı için gün sayıyor. Başta PS4 ve PS4 Pro olmak üzere konsol sahipleri cihazlarında yer açsa iyi olur.

Tom Clancy’s The Division 2 oyunu için beklenen an geldi çattı. 15 Mart‘ta Xbox One, PC ve PS4 için indirilmeye sunulacak olan oyun, meraklılarıyla buluşacak. Ancak oyunu satın almayı düşünenler ya da ön sipariş verenlerin konsollarında sunulan boş alanı yeniden kontrol etmesi gerekiyor. Ubisoft Support tarafından yapılan açıklamaya göre Tom Clancy’s The Division 2, ilk gün yamasıyla indirilmeye sunulacak. Xbox One ve PC oyuncuları için, oyun indirildikten sonra yamanın indirilme süreci başlayacak. Ubisoft tarafından yapılan açıklamaya göre oyunun dijital ya da fiziksel kopya fark etmeksizin 48 GB ile 52 GB arası bir alan talep ettiği belirtiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PS4 için daha büyük alan talebi

Talep edilen bu alan, PS4‘e gelindiğinde ise daha da artıyor. Konsola sahip olan kullanıcıların 88 GB ile 92 GB arasıda bir boş alana sahip olması gerektiği belirtiliyor. Dijital ya da fiziksel kopya arasında bir fark olmayacağını da yeniden belirtelim. Oyunun özel betasına ya da açık betasına sahip olan oyuncuların da beta versiyonunu silmesi tavsiye ediliyor.

The Division 2 için 2019 yılı içinde 3 tane indirilebilir içerik (DLC) yayınlanacağını da ekleyelim. Bu indirilebilir içeriklerin önemli hikaye noktalarına değinileceği belirtilirken, tamamen ücretsiz sunulacağı da açıklamalar arasında yerini almıştı. Türkiye’de oyunun standart versiyonu PS4‘te 469 TL, Xbox One‘da 500,25 TL, Epic Games Store‘da ise 309 TL fiyatla ön siparişte. Oyunun çıkış fragmanına haberin devamından ulaşabilirsiniz.

İlgili video