reklamı kapat

POPÜLER

katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy Fold

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy Fold’u gösteren video [İzle]

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy Fold, 20 Şubat tarihinde Galaxy S10 ailesiyle geliyor. İşte bu modeli gözler önüne seren bir video da karşımızda bulunuyor.

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy Fold, en çok merak edilen cihazlar arasında yer alıyor. Modeli şimdi karşımıza getiren ise firmanın sızdırılan resmi tanıtım videosu. Bu video içerisinde kısa bir süre de olsa görünen telefon, ince çerçeveleriyle çok güzel görünecek gibi duruyor. Videoda çok net şekilde karşımıza çıkmayan telefon, yine de ilk defa satışa sunulacak son haliyle kendisini gösteriyor. Biliyorsunuz tam 2.000 – 2.500 dolar bandında satılacağı söylenen cihaz, 5G bağlantıya sahip bir versiyona da sahip olacak deniyor. Türkiye pazarına gelip gelmeyeceği bilinmeyen modelin, burada 20 bin TL’ye geçeceği tahmin ediliyor. 2019’da sınırlı sayıda üretilecek telefon, yeni bir dönemi başlatıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy Fold

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy Fold şu detaylarla geliyor

Bildiğiniz üzere Infinity Flex adı verilen bir ekran teknolojisi üzerine kurulan Samsung Galaxy Fold, bünyesinde 7,3 inç ve 4,6 inç iki adet ekran taşıyor. Modelin içerisinde yer alan esas katlanan 7,3 inç ekran, 1536×2152 piksel çözünürlük ve 420 ppi değerini sunuyor. 4,6 inç 21:9 ekranın ise 840×1960 piksel çözünürlüğe ve yine 420 ppi değerine sahip olduğu biliniyor. Katlanabilir telefonun pil kapasitesi konusunda iki farklı bilgi var. Bazı kaynaklar 6.200 mAh (2 x 3.100 mAh), bazı kaynaklar ise 4.400 mAh (2 x 2.200 mAh) pilden bahsediyor. Modelin arkasında kesin olarak üçlü kamera sistemi yer alıyor. Önde ise çift kameranın yer alabileceği konuşuluyor.