reklamı kapat

POPÜLER

Black Panther 2

Black Panther 2 filminde Killmonger sürprizi

Tüm Marvel hayranlarının Avengers Endgame filmine odaklandığı günlerde Black Panther 2 filminde Killmonger sürprizi görebileceğimiz ortaya çıktı.

Avengers Endgame ile birlikte Marvel için bir dönem kapanacak, yeni bir dönem başlayacak. Bazı kahramanlara veda edeceğiz, bazıları daha ön plana çıkacak. Bunlardan biri de Black Panther olacak. Kahramanımızın yakın gelecekte ikinci filmiyle boy göstermesi bekleniyor. Gişede inanılmaz bir başarı elde eden, prestijli ödüllere aday gösterilen filmin devamında neler göreceğimiz ise büyük bir merak konusu.

Herkes Black Panther 2 filminin oyuncu kadrosunda kimlerin yer alacağını merak ediliyor. Bu soru seride T’Challa’nın annesine hayat veren Angela Bassett’e yöneltildi. Fakat yanıt veren onun heyecanlı eşi Courtney B. Vance oldu. Şu sözleri sarf etti: (Angela Bassett’e söylüyor) Kesinlikle evet. Durma ve direkt evet diye yanıt ver. (Muhabire söylüyor) Orijinal ekipteki herkes geri dönecek. Üstelik bu isimlere Michael B. Jordan da dahil.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bildiğiniz gibi Michael B. Jordan ilk filmin kötüsü Killmonger’e hayat veriyordu. Fakat finalde hayata gözlerini yumuyordu. Onun seriye geri dönmesi nasıl mümkün olacak henüz bilmiyoruz. Fakat akla gelen ilk iki ihtimal var. Bunlardan ilki flashback (geriye dönüş) diğeri ise Avengers Endgame’de yeni bir gerçeklik yaratılması ve onun ölümünün hiç yaşanmamış olması.

İlginizi çekebilir

Avengers Endgame ilk fragman