reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Black Panther 2

Marvel hayranlarının canını sıkacak Black Panther 2 detayı

Marvel stüdyolarının en çok kazanan solo fimi Black Panther’in devamının geleceğini biliyoruz. Fakat görünen o ki Black Panther 2 çalışmaları hayranların umduğundan çok daha uzun sürecek.

Yönetmenliğini Ryan Coogler’ın üstlendiği Black Panther Marvel açısından son yılların en başarılı işlerinden biri. Chadwick Boseman, Michael B. Jordan, Lupita Nyong’o, Danai Gurira, Martin Freeman, Daniel Kaluuya gibi isimleri bir araya getiren film Avengers Infinity War öncesinde vizyona girdi ve çıtayı fazlasıyla yükseltti. 1,346 milyon dolar gişe hasılatı elde eden film Marvel’ın en çok kazanan solo filmi oluverdi. Dolayısıyla devamının geleceğinden hiç şüphemiz kalmadı. Daha sonra Marvel’ın dördüncü faz planlarında beklenen açıklama yapıldı. Black Panther 2’nin 6 Mayıs 2022‘de geleceğini biliyoruz. Bu sebeple çalışmaların hız kazandığını, senaryonun netleştiğini düşünüyorduk. Durumun hiç de öyle olmadığı ortaya çıktı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sıra Black Panther 2 filmine gelmedi

Cinemablend‘in haberine göre yönetmen Ryan Coogler henüz Black Panther 2’ye odaklanmış değil. Onun televizyon dizisi Scenes for Minors ve yeniden Michael B. Jordan ile birlikte çalışacağı Wrong Answer gibi projelere ağırlık verdiği anlaşılıyor. Bu sebeple Marvel hayranları tarafından heyecanla beklenen ikinci filmin senaryosuna sıra gelmedi. Bu durum elbette hayranları endişelendiriyor. Ne de olsa 2019 senesinin sonuna yaklaşıyoruz. Fakat Marvel stüdyolarının planlama konusundaki başarısını göz önünde bulundurursak Black Panther 2 hayranlarının endişe edeceği hiçbir şey yok. Bu detaylarla canımızı sıkmak yerine 6 Mayıs 2022 tarihini beklemek gerekiyor.

İlginizi çekebilir

Far From Home fragmanı