reklamı kapat

POPÜLER

Marvel’ın yeni filmi Black Panther’ın çekimleri ne zaman başlıyor?

Captain America: Civil War ile tanıştığımız Black Panther kısa bir süre sonra kendi filmine kavuşacak. Merakla beklenen bu yapımın çekimlerine ne zaman başlanacağı ortaya çıktı.

Marvel önümüzdeki yıllarda heyecan uyandıran çizgi roman uyarlamalarıyla izleyici karşısına çıkacak. İlgi çeken projelerden biri de Black Panther. Bu sevilen karakter ilk kez Captain America: Civil War‘da görünmüştü. Chadwick Boseman‘ın hayat verdiği kahramanımız 2018 senesinde kendi macerasıyla karşımıza gelecek. Filmin yönetmenliğini Creed ile tanınan Ryan Coogler üstlenecek. Bu yapımda Boseman‘ın yanı sıra Michael B. Jordan, Lupita Nyong’o, Danai Gurira, Winston Duke ve Forest Whitaker gibi isimler rol alacak.

Marvel‘ın figüran arayışıyla birlikte filmin çekimlerine Ocak 2017‘de başlanacağı ve bu sürecin Mayıs 2017‘ye kadar devam edeceği ortaya çıktı. Çekimler için vergi indirimleriyle cazip bir şehir olan Atlanta tercih edildi. Paylaşılan ilanda yer alan bilgilere göre her tarzda, cinsiyet ve yaşta Afro-Amerikan figüran aranıyor. Özellikle dövüş sanatları ile ilgilenen, boks veya güreş yapan kişilere ihtiyaç duyuluyor. Askeri silahların kullanımını bilmek, bıçak kullanımında usta veya atletik bir yapıya sahip olmak da tercih edilen özellikler arasında sıralanıyor.

Yüzde 90’ı Afro-Amerikan oyunculardan oluşan kadrosuyla dikkat çeken Black Panther dünya genelinde 16 Şubat 2018‘de vizyona girecek.

YORUMLAR