reklamı kapat

POPÜLER

Black Panther

Yeni Black Panther tanıtımında asıl düşman ortaya çıkıyor [Video]

Marvel‘ın heyecan uyandıran projelerinden Black Panther yakın zamanda izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Başrolünde Chadwick Boseman’ın yer aldığı filmden yeni tanıtım gün yüzüne çıktı. Bu sayede Wakanda’ya biraz daha yakından bakma fırsatı elde ediyoruz.

Hatırlarsanız Black Panther ile ilk defa Captain America: Civil War’da tanışmıştık. Bu filmde babasının intikamını almak için çabalayan T’Challa sonunda memleketi Wakanda’ya geri dönüyor. O babasının ardından krallığı devralmaya hazırlanırken büyük bir tehlike baş gösteriyor. Bu yeni düşman da Black Panther’in sınırlarını zorluyor. Ortaya çıkan bu tehlike Wakanda halkının yanı sıra dünyayı da etkileyecek gibi görünüyor. Asıl dikkat çekici nokta ise Wakanda’nın teknolojik açıdan fazlasıyla gelişmiş olması. Fakat dünyanın geri kalanı bu durumdan haberdar değil. Bu büyük sır kahramanımızın başını ağrıtacak gibi görünüyor.

Ünlü isimler bir arada

Black Panther rolünü Chadwick Boseman üstleniyor. Ona Michael B. Jordan, Everett Ross, Andy Sarkis, Lupita Nyong’o, Danai Gurira, Martin Freeman, Angela Bassett gibi ünlü isimler eşlik ediyor.

Ryan Coogler‘ın yazıp yönettiği Black Panther’ın dünya genelinde 16 Şubat‘ta vizyona girmesi bekleniyor. Marvel filmlerinin ülkemizde erken gösterime girdiğinin düşününce, Black Panther’ı 9 Şubat‘tan itibaren seyredebileceğiz gibi görünüyor. Filmden paylaşılan yeni tanıtımı hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Video