reklamı kapat

POPÜLER

Black Panther

Black Panther’dan nefes kesen takip sahnesi [Video]

Marvel‘ın önümüzdeki günlerde izleyici karşısına çıkartmaya hazırlandığı Black Panther filminden ilk sahne paylaşıldı. Burada kahramanımızı amansız bir kovalamaca içine girip galip çıkarken görüyoruz.

Captain America: Civil War’da tanıştığımız Black Panther ülkesine geri dönerek yeni sorunlarla yüzleşmeye hazırlanıyor. T’Challa, Wakanda’nın yönetimini devralmaya hazırlanırken büyük bir tehlike baş gösteriyor. Bu yeni düşman da Black Panther’in sınırlarını zorluyor. Ortaya çıkan bu tehlike Wakanda halkının yanı sıra dünyayı da etkileyecek gibi görünüyor. Paylaşılan ilk sahnede ise kahramanımızı heyecan dolu bir kovalamacanın içinde görüyoruz. Arkadaşlarından birinin yardımıyla peşinde olduğu araca yetişmeyi başarıyor. Sadece bu sahneye baktığımızda görev başarıyla yerine getirilmiş gibi görünüyor. Tabii onun kimin peşine niye düştüğünü henüz bilmiyoruz.

Ryan Coogler‘ın yazıp yönettiği filmin başrolünü Chadwick Boseman üstleniyor. Ona Michael B. Jordan, Everett Ross, Andy Sarkis, Lupita Nyong’o, Danai Gurira, Martin Freeman, Angela Bassett gibi ünlü isimler eşlik ediyor.  Özetle filmin oyuncu kadrosu ünlü ve çok yetenekli isimlerden oluşuyor diyebiliriz.

Black Panther dünya genelinde 16 Şubat‘ta vizyona girecek. Marvel filmlerinin ülkemizde erken gösterime girdiğinin düşününce bu filmi 9 Şubat‘tan itibaren seyredebileceğiz gibi görünüyor. Filmden paylaşılan ilk sahnesi ise hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Video