reklamı kapat

POPÜLER

marvel avengers infinity war

Marvel, Avengers Infinity War ile bir ilke imza atacak

10 sene önce temelleri atılan Marvel Sinematik Evreni sonunda uzun zamandır beklediğimiz noktaya ulaştı. Avengers Infinity War ile sevdiğimiz süper kahramanların büyük çoğunluğu bir araya gelecek ve beyaz perdede bir ilke imza atılacak.

Nisan ayının sonunda vizyona girmesini beklediğimiz Avengers Infinity War’da sonunda Thanos‘u asıl kötü olarak seyretme fırsatı elde edeceğiz. Bu dev titan sayesinde Marvel dünyasındaki tüm kahramanlar bir araya gelecek ve birlikte mücadele edecek. Falcon karakterine hayat veren Anthony Mackie, Ace Comic-Con filmin ne kadar büyük bir prodüksiyon olduğundan bahsetme fırsatı buldu. Bu sayede Marvel’ın yeni bir ilke imza atmaya hazırlandığı ortaya çıktı.

“Setteki günlerden birinde fragmanda görünen sahnelerden birini çekiyorduk. Hepimiz savaşın ortasında koşturuyoruz. Etrafıma baktığımda neredeyse 40 süper kahramanın bir araya olduğunu fark ettim. Tom Holland (Spider-Man) ve Dave Batista (Drax) yan yanaydı. Tom neredeyse Dave’in bir bacağı kadar görünüyordu. Ne hakkında konuştuklarını bilmiyorum ama Dave zıplayıp yumruk attı. Bense ufaktan ‘Dikkat et, onu öldüreceksin!’ diye düşünüyordüm.”

Her ne kadar Anthony Mackie‘nin verdiği rakamın netliğinden emin olmasak da, 40 kadar süper kahramanın tek sahnede yer alması şimdiye kadar şahit olmadığımız bir şey. Dolayısıyla bu sözler heyecanımızı iyice körüklüyor desek, abartmış olmayız. Umuyoruz Marvel bizleri hayal kırıklığına uğratmaz.

İlgili video

YORUMLAR