reklamı kapat

POPÜLER

Avengers: Infinity War setinden ilk görüntüler paylaşıldı [Video]

Giderek genişlemeyi sürdüren Marvel Sinematik Evreni’nde sıra sonunda heyecanla beklenen yapıma yani Avengers: Infinity War‘a geliyor. Oyuncu kadrosuyla merak uyandıran filmin çekimlerine başlandığı keyifli ve bilgilendirici bir video ile duyuruldu.

Marvel çizgi romanları beyaz perdeye taşınmaya başladığından beri temeli atılan bir kötü var: Thanos. Şimdiye kadarki filmler boyunca ya Sonsuzluk Taşlarını gördük ya da Thanos’un Sonsuzluk Eldiveni’ni tamamlama çabasını… Sonunda senelerdir farklı hikayelerin fonunda gördüğümüz olaylar bir araya gelecek. Thanos ipleri kendi eline almaya karar verecek ve böylece Infinity War patlak verecek.

Şimdiye kadar ortaya koydukları başarılı çalışmalarla beğeni toplayan Anthony Russo ve Joe Russo kardeşler Infinity War’un da yönetmenliğini üstlenecek. Paylaşılan video sonunda Avengers ve Guardians of the Galaxy ekiplerinin tanışacağı ve Thanos’a karşı birlikte mücadele vereceği müjdeliyor. Bunun yanında Marvel dünyasına yeni dahil olan Spider-Man‘i de görüyoruz. Uzun zamandır beklenen bu haberi duyurma görevi de Robert Downey Jr., Tom Holland ve Chris Pratt‘a düşüyor. Çekimlerin 23 Ocak‘ta başladığını, Avengers’in şimdilerde dağılmış bir ekip olduğunu ve büyük tehlikeye karşı yeniden bir araya geleceklerini öğreniyoruz.

Eğer her şey planlandığı gibi giderse Avengers: Infinity War filmi 4 Mayıs 2018’de vizyona girecek. Bahsettiğimiz keyifli videoyu haberimizin girişinde bulabilirsiniz.