reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Infinity War

Avengers Infinity War’da Thanos’un kurbanı olup olmadığınızı öğrenin!

Büyük bir heyecanla beklenen Avengers Infinity War sonunda izleyici karşısına çıktı ve kahramanlarımızın Thanos ile mücadelesine şahit olduk. Ancak aradan geçen zamana rağmen filmin heyecanı azalmıyor. Aksine hayranların enteresan bir internet sitesi kurdu. Böylece kimlerin Thanos‘un kurbanı olduğunu öğrenmek mümkün oldu!


UYARI!
Devam etmeden önce uyaralım; haberimizin bundan sonraki kısmı Avengers Infinity War filmine dair spoiler içermektedir. Okuyacağınız gerçekler izleme keyfinizi kaçırabilir.


Bildiğiniz gibi Avengers Infinity War’da Thanos’un asıl amacı tüm Sonsuzluk Taşları’nı ele geçirmek ve zahmetsiz bir şekilde evrenin yarısını yok etmekti. Bu sayede giderek kalabalık hale gelen evrene dengeyi getirmeyi amaçlıyor. Doğal kaynakların yoğun nüfus yüzünden tükenmesi ve soyların son bulmasındansa bazılarının feda edilmesi gerektiğini düşünüyor. Filmin final sahnesinde de bu amacına erişti. Evrendeki canlıların yarısı gerçeklikten silindi. Onun bu hareketiyle sevdiğimiz pek çok kahramana veda etmek zorunda kaldık. Peki eğer Marvel Sinematik Evreni‘nde yaşasaydık biz de ölür müydük, yoksa hayatta mı kalırdık? Hayranların kullanıma soktuğu yeni site tam da bu soruyu yanıtlıyor!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

www.didthanoskill.me internet sitesine tıkladığınız anda akıbetiniz ortaya çıkıyor. Herhangi bir işlem uygulamanıza gerek kalmadan ekranda ya “Thanos tarafından korundun” ya da “Thanos tarafından öldürüldün” yazıyor. Bu sonucun neye göre belirlendiğini bilmiyoruz fakat Avengers Infinity War’un heyecanı devam ederken sitenin yoğun ilgi gördüğünü söyleyebiliriz!

İlgili video

Avengers: Infinity War fragmanı